Aprilia RS 125 (2003)

Vlastník Filo_pro
Vloženo 5.6.2017
Aktualizováno 5.6.2017

Velmi živá motorka, výkonově na vrcholu stopětadvácek. Se spotřebou se dá vlézt i do 5l/100km, takové jízda ale moc nebaví. ;)

Honda NSR 125: horší vzhled

První dojmy - První jízda byla trochu složitá, rozjezdy s dvoutaktem nejsou zrovna jednoduché. :D Několikrát to chcíplo, ale je to jen otázka cviku. Motorka nerada jezdí v nízkých otáčkách, hodně vibruje, když se ale pořádně točí, vůbec nevibruje ani neklepe a jen tahá jako raketa. :)

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji trochu zkušenějším mlaďochům (já jezdím na motorce od 4 let, takže jsem nechtěl něco úplně línýho ;) ) a taky těm, kteří mají nějaké místo na případné opravy a peníze.. Žere fakt dost :D

Doplňky na motorce - Angel eyes

Motorku jsem si vybral, protože mě lákal výkon a vzhled. Výkon je velký, i když ji mám zavřenou. Například předjíždění kolon není problém, výkonu to má dost a letí jako raketa, stačí ji pořádně točit. Je lehoučká, takže do náklonu jde krásně. Brzdy brembo, prostě pecka. Vzhledově nevypadá na dvácu, když jsem stál vedle švagrového Fazeru 600, tak lidi říkali, že moje vypadá dospělejší. :) Až na trochu přehnaně velký zadek je vzhled, alespoň pro mě, dokonalý. :)

Angellufinka
Angellufinka napsal 07.06.17 v 19:17 10b.

Parádní 👍☺ Ty oči aou 🔝😍👌

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 05.06.17 v 21:57 10b.

context
context napsal 05.06.17 v 21:04 10b.

Super, ať slouží a dělá jenom radost