Yamaha XT 660 X (2004)

Vlastník D3nny
Vloženo 9.4.2017
Aktualizováno 9.4.2017

kolem komína stačí :D na delší by se taky dalo, ale sesednul bych asi celá rozklepaný :D

První dojmy - Hmm... Zaujal mě tah, prostě jednobuch. Krása. Chybí mi 10 kW na víc a 6. rychlostní stupeň

Doplňky na motorce - Jo tak doplňků jsem si pořídil na mašinu opravdu hodně :) Excel ráfky které už byly od koupě. Od firmy M-Style jsem si pořídil zrcátka, páčky, gripy, řidítka a blinkry. Plasty jsem si sám střiknul na černé s červenými motivy. Na ráfky jsem nahodil reflexní dělené polepy. Sedadlo se mi už nelíbilo a neladilo s barvou mašiny tak jsem objednal z e-baye od firmy moto.k černý potah s červenými dvěma pruhy a očalounil jsem si starý zic. Červená krytka z e-baye na brzdovou nádobku. Chtěl bych ještě středy kol opískovat do barvy a černé akrapy místo těch šedých Leo-Vince, ale to už na to asi kašlu, vyšlo by to asi majlant :D

Tuto mašinu jsem si vybral hlavně z toho důvodu, pač jsem hledal něco omezeného do 35 kW. Vyzkoušel jsem jí a první dojmy byly super a to z toho důvodu, protože předtím jsem vlastnil Yuki SM 125 což na naučení byla super mašinka, ale bylo to opravdu slabé..

Nejvíc co mi chybí na XTčku je 10 kW na víc... Opravdu, na tu mašinu by seděl ten výkon trošku zvětšit. 190 kg je přeci jen dost a s porovnáním ostatních motardů, které mají ani ne 150 kg a mají 47 kW , tak to mě docela prudí. Taky bych chtěl :D Z počátku super, ale ted'kom po těch 4 až 5 letech mi ten výkon pomalu začíná chybět, ale přežiju to i bez toho :)

Žrát mi to žere víc než aut'ák pač auto mám na plyn, ale stejně když se rozhoduju jak jet do práce, tak mašina vždy vyhraje pokud počasí dovolí.

Cestování s XTčkem se dá, ale je to solidní vibrátorek :D

Pitrss23
Pitrss23 napsal 12.07.22 v 08:11 10b.

Pěkná motorečka

D3nny
D3nny napsal 09.04.17 v 17:50

Až tak? bude to motor zvládat?

context
context napsal 09.04.17 v 16:13 10b.

Pěkný, tak ať slouží můžeš ji nechat načipovat na 50 kw, ale je to drahé