Honda CBR 1100XX Blackbird (2000)

Vlastník Sako-CBR1100XX
Vloženo 20.7.2016
Aktualizováno 30.7.2017

Motorku jsem si nechal dovézt z Německa. Je po prvním majiteli a ve velmi pěkném stavu.

První dojmy - Když vidím Blacka, tak mi hned začne rychleji tlouct srdce. Stačilo jen nastartovat a zamilovala se do něj i manželka. Jako první, kdo si motorku osedlal, byla moje 8měsíční dcerka. Také se jí líbí.

Blackbird je má srdcovka. Od doby co jsem si udělal papíry na 125 ccm, tak jsem si jednou v budoucnu chtěl koupit Blacka. Je to motorka, která má svou duši a kouzlo. Je rychlá, ale zároveň pohodlná. Ačkoli ji někteří označují za dinosaura není zatáčka s kterou by si neporadil. Váží sice 230 kg suché váhy, ale je dobře vyvážená a snadno se s ní manipuluje. Jen mně mrzí, že ji přestali v roce 2006 vyrábět. Chtěl bych vidět design nového Blacka

pavel880
pavel880 napsal 10.01.23 v 17:12

Dnes jsem psal inzerát že svého bleka prodám mám ho od r.2015 ale po přečtení tvého profilu zkouknuti tvého mazlíčka jsem si uvědomil je to prostě srcovka a jinou už nechci zůstane doma ať i tobě dělá radost .

RTX-01
RTX-01 napsal 09.08.16 v 23:11 10b.

jajaaaj, mam ten isty rocnik a maximalna spokojnost, uz to nemenim, na nicom lepsom som nesedel, presiel som s tym 9 statov voi dvoch a s troma kuframi a bez jedineho zavahania, su to poctive motory, s tym nemozes slapnut vedla ... GRATULUJEM ... NECH SLUZI !!!

MDragon
MDragon napsal 03.08.16 v 21:35 10b.

Krásná motorka taky mám 9 měsičního syna a nejradši má když mám prázdnou nádrž sedí na ni a pleská ručkama po ní a duní to... mám v plánu že k mojí CB1300 koupím ještě blacka má svůj charakter a líbí se mi...ať ti slouží

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 21.07.16 v 07:04 10b.

To vypadá jak leětěnka z katalogu!! Black předběhl svojí dobu.At slouží a lítej nízko.

Zelinář
Zelinář napsal 20.07.16 v 22:23 10b.

Vyborna masina