Buell M2 Cyclone (1999)

Vlastník martin.k1
Vloženo 30.6.2016
Aktualizováno 16.6.2018

Buell, trubkáč, co víc si přát?

První dojmy - Nadšení, i když je chudinka v zuboženém stavu (pár let stál ve vlhku, tmě a možná už ani nedoufala že někdy pojede), tak je krásná. Zatím jsem projel jen ulici (není STK), ale pěkně táhne a ten zvuk, ten je prostě super a jak se nádherně klepe, žádnej heboučkej uhlazenej motůrek jak to dneska frčí.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, kdo se toho nebojí. Jde opravdu o motorku se zážitky.

Doplňky na motorce - Vyjmenovat vše co se na motorce upravovalo by bylo nadlouho, lepší kouknout na fotky.

Něco jsem zas popracoval, repasoval jsem zadní tlumič, nechal ušít nové sedlo a vydražil výfuk na E-bay, který mi po namontování na druhé vyjížďce upadl, což byla moje chyba, protože jsem udělal příliš slabý držák, který se vibracemi ulomil. Zábavné na tom bylo to že mi upadl v zatáčkách, kam jsem vyrazil jen nalehko, tak byl docela problém, po nalezení, s ním dojet domu. Ještě že není moc velký a vešel se mi za bundu. Prostě motorka s přidanou hodnotou "zážitky".
No nic, výfuk už je na svém místě, tak vzhůru za dalším dobrodružstvím.

Tak momentálně jsem dokončil fázi úprav/oprav č. 2. Proběhla repase motoru a když už byl rozebraný, tak šel do laku (wrinkle) a s ním i zadní kyvka, rám, kola atd. Upravovali se vidle respektive brejle a ještě nějaké další drobnosti. Myslel jsem že to vše stihnu rychleji, ale jak známo jeden myslel a ...
Takže teď ještě stihnout závěr sezony a na zimu mě čeká fáze č.3

Proč jsem si jí vybral? Mám rád motorky, co nemají heboučký a sametový chod motoru, u kterých člověk vlastně ani neví jestli zrovna běží. Motorky co maj velkej motor co se klepe, dvě kola, sicnu, nějakou tu nádobu na béňo a holt trochu tý povinný výbavy a to myslím že je přesně to co Bulík má.

Tak po nezbytných opravách. výměna volnoběžky startéru, gufera vidlic, nový vzduchový filtr, výměna oleje a tak podob, jsem se dostal i k tomu že jsem se mohl svézt, Mám najeto cca 700 km zatím jen okolo komína a jsem fakt nadšený. Bál jsem se že to bude jen nabušený neovladatelný hovado a ono je to naopak, krásně ovladatelná, jde ze zatáčky do zatáčky úplně sama, výkon od spodu je super, ale není to chopper, takže řadit je potřeba, pokud chceš jet trochu z ostra.

Spotřebu nevím, prostě když přepnu na reservu, hledám benzínku, ještě že jich
máme dost. Co mě, ale trochu vadí, je že nemá hladový oko, ale jen kohout s přepnutím na reservu, už jsem dvakrát tlačil (zapoměl jsem po natankování přepnout zpět), jaká to potupa.
Tak už jsem tlačil potřetí, sice jen cca 200 m k mé dílně, škoda jen že jí mám na kopci.

Cestovat se dá na všem, jen se musí chtít.

Amík
Amík napsal 19.06.20 v 17:12

Moc pěkná práce!!! Bullík krásně, i těmi detaily, ožil. Ať slouží k Tvé spokojenosti.

HonziVFR
HonziVFR napsal 22.11.18 v 15:02 10b.

krasavec 10b

Hříbek
Hříbek napsal 07.09.17 v 11:43 10b.

Moc pěknej bullík a moc pěkná práce

gabri88
gabri88 napsal 30.08.16 v 23:11 10b.

Buellum nerozumim,ale obrazky na laku se mi moc libi

marnej
marnej napsal 06.07.16 v 11:39 10b.

Krásný ..trubkáče bych taky "potřeboval" místo bych mu udělal Přeju ať se za záchranu odvděčí a nezlobí a samozřejmě 10b