Aprilia RS 125 (2004)

Vlastník Vojta27
Vloženo 6.3.2016
Aktualizováno 11.10.2023

Opět italka v garáži :) Aprilia RS 125 "Replica", upravená pro třídu 125 Sportproduction

První dojmy - O poznání výkonnější a rychlejší, než předchozí sériové RS, se kterým jsem jezdil. Navíc má ten nezaměnitelný design GP stroje :-P

Aprilia RS 125 z roku 2004 s motorem Rotax 122. Koupili jsme ji, jako již upravenou pro třídu 125 Sportproduction. Po první společné sezoně je vidět zlepšení jak časů na jednotlivých tratích RR, tak celkových výsledků oproti startům se starou verzí RS. Bohužel na body to zatím nestačilo, i když už k nim moc nechybělo...
Přes zimu se udělala GO motoru a zapracovali jsme i na zvětšení výkonu. Tak uvidíme s nadcházející sezonou, jestli bude vše (včetně jezdce) fungovat a dostaví se úspěchy

Okruh Františka Bartoše 2015

Sezona 2016 přinesla další zlepšení a posun vpřed. Konečně jsme dosáhli i na tolik očekávané body A hned tři, které jsme získali na Havířovském zlatém kahanci. Letos jsme tak v celkovém hodnocení skončili na 33. místě (ze 66. startujících jezdců v šampionátu). Jediné co mě mrzí je nepříliš vydařený domácí závod v Ostravě-Radvanicích...Jinak jsme absolvovali premiéru na hořických zatáčkách, což byl splněný sen. Teď už jen motorku a hlavně sebe posunout zase o kus dál

Dymokury 2016

300 zatáček Gustava Havla 2017

Slovácký okruh O Cenu Bohumila Kováře 2018

Havířovský zlatý kahanec - Těrlický okruh 2018

Okruh Františka Bartoše 2018

utero
utero napsal 17.02.19 v 12:47 10b.

jura31
jura31 napsal 06.03.16 v 16:37 10b.

Vojto ať to frčí