Honda CBF 600S (2008)

Vlastník Džugl
Vloženo 26.12.2015
Aktualizováno 24.4.2016

Po peti letech jsem se vrátil k motorce. Musím podotknout že jsem litoval dne kdy jsem ji prodal. Jenže když člověk potřebuje peníze (hypotéka) sáhne se vždy
po věci která není nezbytne "důležitá".

První dojmy - Z motorky jsem velice nadšený, prostě motorka kterou jsem si přál . Po asi dvouměsíčního projíždějí inzerátu jsem narazil na tento kus. Byl kousek od bydliště a motorka v super stavu, fajn cena a solidní majitel.

Motorku bych doporučil pro - Určitě lidem, kteří nečekají že jim mašina ujede pod zadkem:-)

Doplňky na motorce - Zásuvka na 12V. Padaci protektory.

Před touto motorkou jsem měl r6. Nečekal jsem od této motorky nějaký mega výkon, ale musím říct že mě milé překvapil. Není to sice na nějaké závodění, ale u této motorky by závody ani neslušely. kdo hleda klidnou motorku co jde hezky za plynem, je to super volba! Vzhledem tomu, že mám rodinu, zvolil jsem tuto klidnou mašinu. Myslím že mě nebude nutit furt tahat za heft, tedy byl to i kompromis s mojí ženou .
Doufám že mi bude dělat jen radost a budu potkavat jen málo pitomců na silnici.

EMC37
EMC37 napsal 17.04.16 v 19:07 10b.

Ať slouží

Trinnlee
Trinnlee napsal 28.12.15 v 13:03 7b.

podobný osud jsem mel taky...jen 5let bych to nedal...rok bez moto mě stačil...každopádně gratulace k novému stroji a až bude líp dej sem lepší foto. jinak super

wsbk
wsbk napsal 26.12.15 v 23:40 10b.

Rorq
Rorq napsal 26.12.15 v 23:20 10b.

Diamandris
Diamandris napsal 26.12.15 v 22:57 10b.

Gratulace. Vypadá fakt zachovale . Mám to úplně stejně( hypoška , barák , matroš = moto pryč ) prodal jsem speeda a teď také čučím po něčem. Dávám 10 - rodina má vždy přednost a časem se čověk zase na nějakou zmůže.