BMW K 1200 R Sport (2007)

Vlastník RadekMagda
Vloženo 26.12.2015
Aktualizováno 26.12.2015

Německá preciznost na dvou kolech. Rychlost, akcelerace, vedení motorky je naprosto úžasné.

První dojmy - Před K-čkem jsem měl 1200 Bandita, který byl jako cestovní motorka naprosto pohodový bike. Po zakoupení K-čka jsem ale rychle pochopil proč je BMW tak drahá.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně těm, kteří již mají něco odjeto. Je to velice pohodlný cesťák pro výšku jezdce do 185cm. Vypadá strašně nevině, ale pod nádrží se ukrývá nadupaný Janek se 160k !

Doplňky na motorce - Zakoupil jsem zvýšené přední plexi

Začínal jsem na Suzuki 650 SV, kterou jsem si koupil v r. 2003. Lehká dobře ovladatelná motorka s dvouválem pod sedlem. Vydržel jsem na ni dva roky a s pocitem již vyježděného motorkáře jsem si zakoupil Suzuki GSF 1200 Bandit. Nastala obrovská změna, přechod na Bandita mě zpočátku vystrašil, ale rychle jsem si na lokomotivu zvykl. Musím uznat, že Bandit je nekonfliktní bike do každé jízdy. V roce 2014 jsem po dlouhém výběru zakoupil BMW K 1200 R sport, chtěl jsem něco sportovnějšího a dravějšího. K-čko je přesně to co jsem od toho čekal. Bike narvaný elektronikou, možností výběru podvozku, ABS atd. Super svezení, super náklony, výborné brzdy, prostě BMW !

wsbk
wsbk napsal 26.12.15 v 16:57 10b.

changes1
changes1 napsal 26.12.15 v 15:44 10b.

Moc pěkná motorka. S kapotou vypadá líp než standardní K-čko, i když to vypadá taky zajímavě. Kufříky se hodí na delší cestu. škoda že není i v 1300.