Suzuki VS 800 Intruder (1995)

Vlastník Áďa73
Vloženo 7.10.2015
Aktualizováno 31.8.2016

Je to moje první silnější motorka, kterou jsem si po delším hledání a vybírání koupil.

První dojmy - První jízda byla splnění mého snu. Byl to krásný pocit, ale zároveň trochu obava, abych neudělal školáckou chybu. Intruder VS 800 je poslušná a pohodová motorka, která splnila mé očekávání.

Motorku bych doporučil pro - Intruder VS 800 bych doporučil motorkářům, kteří začínají.

Chtěl jsem chopper. Pro Intruder VS 800 jsem se rozhodl celkem rychle, protože jsem nechtěl do začátku příliš těžkou a silnou motorku . Při hledání na netu jsem našel inzerát, kterému nešlo odolat. Vyrobeno v roce 1995 najeto 8300 km velmi dobrý stav a cena byla příznivá. Motorku jsem koupil a nelituji.
Nemám ještě najeto mnoho kilometrů, abych mohl fundovaně hodnotit, ale motorka se na kvalitní silnici chová klidně, je dobře ovladatelná a jízda příjemná. Na horších silnicích, které se v ČR občas najdou je trochu tvrdší pérování a hlavně "baťůžek" dostává zabrat.
Velká škoda, že kvaltů je jenom 5. Motor by šestku v pohodě zvládnul i ve dvou.
Spotřeba 4 - 5L podle zátěže a stylu jízdy je přijatelná, ale u motorky se to moc neřeší.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 13.08.17 v 21:59 10b.

tublat
tublat napsal 11.01.17 v 21:14

tublat
tublat napsal 11.01.17 v 21:13 10b.

machobb
machobb napsal 28.08.16 v 17:18

calimero69
calimero69 napsal 28.04.16 v 15:18 10b.

moooc pekny strojecek,, tyto stroje jsou klasika