Yamaha FZ1 Fazer (2008)

Vlastník lmarekpt
Vloženo 9.8.2015
Aktualizováno 9.8.2015

Konečně jsem se dočkal své první velké motorky i když než jsem rozhodl uběhla dlouhá doba

První dojmy - Na motorku jsem se moc těšil výkon na mě dostatčně silný. Vzhledově jsem taky moc spokojený . Jen mě mrzí že na cestování jsem čekal ještě drobet více pohodlí . Když porovnám přijde mi že gsr bylo pohodlnější ale jinak paráda do zatáček jde pěkně a dá se na ní i pěkně vyblbnout

Motorku bych doporučil pro - Řekl bych že všichni kdo pojezdili nějakou 6tku tak litrový fazer je pro ně perfektní volba. Je to takovej univerzál pěknej, dobře ovladatelnej a celkem i svižnej . Hodí se i pro větší lidi nebo pro jízdu ve 2 ale chce to více pauz po cestě :D

Doplňky na motorce - Momentálně zádný ale plánuju kufry,laďák,12v zásuvku,držák navigace,padáky a ješte nějaké doplňky krásy :D

Stroj jsem si vybral kvůli svojí univerzálnosti. Dlouho jsem přemýšlel o hondě vfr 800 nebo kawasaki z 1000 řočník 07 a výš ale nakonec po všech zváženích mi ten fazer vyhovoval nejvíce.

Mám jí zatím krátce ale jezdí se mi na ní úplně parádně. Výkon na mě dostačující brzdy super a ovladatelnost dobrá. Do zatáček jde sama. Poruchy ještě zatím žádné nepřišli a snad ani nebudou :D

Cestování ve 2 je v poho akorát mi přišlo že gsr 600 mělo pohodlnější sedlo. Ještě dokoupit kufry a drobet pořešit to sedlo a bude to paráda. Spotřeba je cca 7l/100

lmarekpt
lmarekpt napsal 22.08.15 v 16:08

Díky doufám že vydrží. Zatím max spokojenost

Raptík
Raptík napsal 22.08.15 v 15:23 9b.

Kraslice Tak ať slouží!

79dusan
79dusan napsal 10.08.15 v 06:52 6b.

Krááásna

Decathlon
Decathlon napsal 09.08.15 v 22:00 10b.