Kawasaki GPZ 600 (1989)

Asi to že je silná

Slabé stránky

Neuvedeno

Moje úpravy

Na výletě v Brně mi praskl rožek plexi, tak jsem to musel říznout a vypylovat, stejně jsem to chtěl udělat už dávno a zdá se mi, že to vypadá mnohem lépe.

Obecné

Moje závady Hned po najetí cca 500km. se vyskytla první skrytá závada, vystřelila mi svíčka, u mechanika se zjistilo že je strhaný závit, tak mi to opravil jen tak na oko a provedl výměnu oleje a filtru, vzal si 1500kč. Po nějakých necelých 150km se závada projevila znova. Motocikl jsem tak nějak rozebral, aby byl přístup k válcům, problém byl v tom, nikdo to nechtěl vyvložkovat přímo na motociklu a kdo má ten stejný typ, tak určitě ví, že rozebrat válce, je jak rozebrat motocikl celý. Nakonec se podařilo jednoho mechanika najít, vyvložkoval, vzal si 500kč a motorka šlape jak hodinky. Další závada byla, ale dělalo to od začátku, tak trvalo to, než se na to přišlo, co tomu je, motocikl házel řidítkama tak že jízda byla nezvladatelná, začalo to dělat víc, tak jsem zajel do servisu a zjistilo se, že je pneumatika špatná, né že by byla sjetá, ale byla nekvalitní.Tak jsem si nechal vyměnit za Metzeler, stála 2300kš a to jsem se díval na internetu, že to je ještě dobrá cena, navíc mi promazal a dotáhl hlavu a vyměnil brzdové destičky.(Oprava) výměna mě stála 4100kč.Je to ted konečně požitek z jízdy! :-)