Yuki Spider 350 (2010)

Obecné

Motocykl mám: Nový
Pořizovací cena: 79990
Silné stránky

Docela pěkná nová motorka za přijatelné peníze. Byl jsem rád, že jsem jí sehnal, byla poslední nový kus v republice. Sehnal mi jí prodejce YUKI na Kladně. Jinak zatím nemohu posuzovat.

Slabé stránky

Kvalita bude asi opovídat ceně. Kdybych si mohl k ceně přidat ještě 200 000 kč dalo by se koupit určitě něco jiného. Zatím nic jiného nemohu posoudit.
Při nízké rychlosti nebo při odbočování strašně špatně zatáčí.

Moje úpravy

Zatím nic moc, motorka má záruku 24 měsíců a já jí koupil 10.2.2011. Tak zatím jenom výměna žárovky ve světle za halogenovou, přední rolka, brašny, třásně na páčky. Výměna sedla pro sólistu za dvojsedák. Ten je dodáván jako příslušenství.

Obecné

Moje závady povolené šroubky ventilátoru,občasné rozsvícení čidla teploty vody, dost velká vůle mezi páčkou spojky a a vlastním tělem ve kterém je uložena / odstraněno vymezovací podložkou /
Pavouk přestal startovat. Byl 2,5 týdne v servisu. Provedli seřízení klapky,vyměnu svíček a teplotního čidla. Smazali závadu v řídícím procesoru. Od návratu ze servisu se při studeném startu musí držet plyn ta 30 vteřin jinak chcípne. Prý je to O.K. Nevím jsem na rozpacích. První dva dny po koupení startovala i bez plynu.Uvidíme, až budu mít najeto prvních 500km a půjdu na garančku jak se bude chovat.