Yuki Spider 350 (2009)

Vlastník geyza
Vloženo 4.7.2014
Aktualizováno 13.10.2018

Můj první chopper! Je to "čína", spousta lidí ohrnuje nos, ale mně se líbí. Byla to láska na první pohled (na serveru motorky.bazos.cz). A za tu cenu - no nekupte to!

První dojmy - Mám ji krátce (dva měsíce), problémy zatím žádné - svoje dětské nemoci si snad už odbyla;) Učím se na ní jezdit. Je dlouhá a jezdí se na ní úplně jinak, než na mý starý ČZ 175. Ale pomalu si zvykám. Bohužel, ještě nemám ani její fotku. (Ale vypadá úplně jako ta, co má nikomil1)

Motorku bych doporučil pro - Jezdím s ní max. 120, spíš pod 100 - koupil jsem si ji na pohodovou jízdu krajinou. Na závody opravdu není. Ale pokud se neobjeví nepřekonatelné potíže, je za tu cenu myslím ideální aspoň pro začátek.

Problém pro mne byla její délka - v zatáčkách jsem byl dost nejistý (a ještě jsem, ale už je to lepší). Musím vyměnit řídítka. Důležitý je posez a když jsou řídítka daleko, je to blbý.
Trochu mi vadí její zvuk. Asi to chce "vyladit" výfuky a dát jí hlubší tón. A trochu chrastí, což nezní dobře.
Se servisem mám zatím špatný zkušenosti. Když jsem ji koupil, dal jsem ji v Rakovníku do servisu, aby mi ji prohlédli a okomentovali její stav (jsem v tomhle ohledu laik). Servisman měl spoustu hloupejch a siláckejch řečí o "blbý číně". Nakonec se ukázalo, že servis pěkně odfláknul a sám neumí ani zapojit zásuvku na 12V! (když jsem šel po drátech, zjistil jsem, že zapojil oba na kostru. Zřejmě by se ani v tý Číně neuživil.) Ale to byl zatím první servis, který jsem s ní navštívil.
Při jízdě je trochu "tvrdší", ale nemám srovnání. Taky mám občas problém s řazením (tedy spíš s hledáním neutrálu), ale to je taky trochu otázka času.

Zdeněkhr
Zdeněkhr napsal 12.11.18 v 14:25 10b.

Je moc pěkná, až se jí budeš chtít zbavit, dej vědět.

soudce
soudce napsal 12.07.16 v 23:09 10b.

Super, hodně šťastných km. Mám ji taky a s řazením mám taky problémy. Jsem z Teplic, třeba by jsme se mohli projet pokud nebydlíš na konci republiky

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 11.09.14 v 10:53 10b.

Tato Yukina je suprová gratulejšn

babula
babula napsal 10.08.14 v 15:23 10b.

Pěkný a za 10b

Boža
Boža napsal 07.07.14 v 06:55 10b.

Na začátek dobré a pěkné přeji pohodu na cestách za 10 bodů