VOR EN 503 (2002)

Aktualizováno 17.6.2020

Deník motorky
Nalezeno 40 záznamů

• výfuk-výsledek

Tak myslím, že úprava výfuku viz předchozí záznam v deníku se povedla. Je tižší, o což mi šlo hlavně a výkon to ovlivnilo neznatelně, anebo příjemně. S průchoďákem se mi totož stávala nepříjmená situace hlavně na kruháč

Vloženo: 03.03.2014
    Uskutečněno: 03.03.2014
  • chladič, páčky, tlumič výfuku

Dneska proběhla výměna pravého chladiče, protože začal téct. Takže vypustit vodu, očistit levý původní a náhradní pravý. Z chladiče vytekla dost divně zbarvená voda. Růžovo hnědá, trochu olejovitá, takže jsem je radši pr

Vloženo: 02.03.2014
    Uskutečněno: 02.03.2014
  • očista, olej a spousta drobností

Tento víkend se mi podařilo zase udělat nebo opravit pár drobností, které motorce scházely. V sobotu jsem zajel privařit konec k ulomené brzdové páčce. Po návratu ze svařovací dílny do garáže jsem vypustil olej z motoru.

Typ: Údržba
    Vloženo: 23.02.2014
    Uskutečněno: 23.02.2014
  • kde je, co je, jak je

Je důležité seznámit se s motorkou, takže tak činím. Pod zadním brzdičem je nějaký snímač, takže mě zajímalo co snímá. Kabel, co od něj vede, končí u krču řízení 3-pinovým konektorem. Asi to bude snímač rychlosti k tach

Vloženo: 14.02.2014
    Uskutečněno: 14.02.2014
  • mini projížďka

V neděli před obědem, 8°C no co lepšího udělat, než se vyrazit konečně trochu projet, když to teplota dovoluje :-) Takže jsem motorku nahodil, nechal zahřát, než jsem se nastrojil a vyrazil. Neujel jsem ani 500m a moto

Vloženo: 14.02.2014
    Uskutečněno: 09.02.2014
  • karburátor

Dneska jsem se v tom zase vrtal. A sice mě zajímal stav ústrojí pro přípravu směsi. Takže: vypustit nádrž - pevné částice z nádrže na sítku viz 1. obrázek demontovat, vyčistit kohouty - obr. 2 demontovat karburátor

Vloženo: 07.02.2014
    Uskutečněno: 07.02.2014
  • STK, přepis

montáž doplňku-nové RZ :-D Dneska jsem úspěšně absolvoval STK s lehkou závadou "Tachometr evidentně nefunguje", odpoledne úspěšně přepsáno. Na úřadě jsem měl ale docela štěstí, když jsem si šel pro pořadový lístek , vyd

Vloženo: 03.02.2014
    Uskutečněno: 03.02.2014
  • Příprava na STK a přepis

Včera jsem provedl přípravu na STK a následný přepis. Namontoval nové blinkry, což obnášelo vyrobit novy držáky, namontoval houkačku, kterou jsem si půjčil ze skůtra. Vyměnil žárovku parkovačky, seštěloval přední světl

Vloženo: 02.02.2014
    Uskutečněno: 02.02.2014
  • blinkry

dnes jsem koupil blinkry místo bludiček, co na motorce jsou. Pěkně 12v, 21W

Typ: Koupě
    Vloženo: 31.01.2014
    Uskutečněno: 31.01.2014
  • šroub na kyvce

Dneska když jsem odtahoval motorku od zdi v garáži, tak to nějak nešlo. Dívám se, proč a ono po nadzvednutí zadku zůstalo zadní kolo na zemi. Zkoumal jsem co to a on to vyšroubovanej a vypadenej šroub co spojuje zadní pr

Vloženo: 29.01.2014
    Uskutečněno: 29.01.2014