Suzuki GSX-R 600 (1998)

Aktualizováno 28.12.2013

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Čecher - Rusava

Jedna z posledních projížděk letošního roku byla na chatu Čecher, která se nachátí na Rusavě. Bylo to opět s přítelkyní a jejími rodičemi. Sluníčko nám svítilo, jelo se pěkně, ale zima už se blížila a šlo to poznat, takž

Uskutečněno: 19.10.2013
  • Kojetín

V říjnu další pěkny víkend a další vyjížďka. Tentokrát s přítelkyni a "tchánama" jsme se projeli do kousek vzdáleného Kojetína, kde jsme se zastavili v nádherné Hospůdce a pizzerii U Jordánů. Dali si pizza chleba, nealko

Uskutečněno: 13.10.2013
  • Všemina

Jednoho krásného dne jsem si s přítelkyní a jejíma rodičema vyjel na nádhernou projížďku, kde cílem byla vesnička Všemina, konkrétně Activity park a hotel Všemina. Projeli jsme se krásným Zlínským kraje, kde je k vidění

Uskutečněno: 12.10.2013
  • Pastviny

S bráchou jsme podnikli hezký výlet na přehradu Pastviny. Cesta byla poklidná, prostřídaná dálnicí, poměrně hroznou cestou kolem Loštic a super serpentýnama kolem Králik, které jsem si užíval jako jeden z mnoha přítomnýc

Uskutečněno: 06.10.2013
  • Projížďka kolem Přerova

Vyjeli jsme si společně s mojí přítelkyní a jejíma rodičema (tatínek vlastní Yamaha XV 535 Virago) na projížďku. Ujeli jsme kolem 50 km. Zkrátka fajn strávené odpoledne.

Uskutečněno: 29.09.2013
  • Osek nad Bečvou - "jadran"

Vůbec první vyjížďka na této moto se spolujezdcem. Vzal jsem na projetí svého bráchu, který má kolem 190 cm, takže se zdálo, že to bude na této moto "křest ohněm". Jen v uvozovkách, protože byla jízda naprosto v pohodě,

Uskutečněno: 28.09.2013