Yamaha XV 700 Virago (1985)

Vlastník cyklostylus
Vloženo 19.2.2013
Aktualizováno 1.6.2014

Deník motorky
Nalezeno 8 záznamů

• nešťasné startování

Tak a už opět stojím. Věnec na rotoru je do poloviny bez zubů. Jako díl se to už nevyrábí a taky to nejde nikde sehnat. V servisu nebo prodejně mi řekli, že se to dodávalo pouze jako komplet a stával 30000. Teď už to ni

Vloženo: 24.08.2014
    Uskutečněno: 24.08.2014
  • A opět to startování

Po konci sezony jsem odvezl mazlíka do dílny . Dohodli jsme se s mechanikem, že mi startování předělá, protože jsem kolikrát zůstal stát a nemohl jsem ji natočit. Sice startér otočil, ale unášecí kolo nezapadlo do setrvá

Vloženo: 16.03.2014
    Uskutečněno: 16.03.2014
  • Návrat ke klasice

Díky Robbie77, který mi poslal držáky stupaček kompletně osazený řadičkou a brzdovým pedálem jsem vrátil virglovi původní vzhled a sobě pocit bezpečí. Teď mi sice zůstalo přepákování, ale to se snad prodá, hlavně, že se

Typ: Údržba
    Vloženo: 30.04.2013
    Uskutečněno: 30.04.2013
  • Zahájení sezóny

:´-( Podařilo se mi dodělat mašinu a tak jsem ji jel minulou sobotu projet. Jenomže při jízdě jsem zjistil, že to jede jen na půl plynu, takže podtlak moc nefungoval a přední brzda jako by tam ani nebyla. Doma jsem to p

Typ: Havárie
    Vloženo: 16.04.2013
    Uskutečněno: 16.04.2013
  • Konečně

Na tenhle den jsem čekal tři neděle. Dnes mi mechanik zavolal, že je hotovo. Prý by to ještě něco chtělo, ale to se dá doladit postupně. Jako dát nový destičky do předu. Motor prý šlape jako švícary jen ten starter občas

Vloženo: 28.03.2013
    Uskutečněno: 28.03.2013
  • starer

Tak jsem to dnes 9.3.2013 musel znovu rozdělat. Zvuky, který se linuly od starteru byly až neuvěřitělný. Jako by pastorek vůbec nezaskočil a jen se mlel někde kolem setrváku. Po vypuštění oleje už bylo vidět drobné omlet

Vloženo: 09.03.2013
    Uskutečněno: 09.03.2013
  • rudý, uškytaný koleno

Tak dnes jsem opět neodolal a sáhl jsem na startér. Motorka točí, ale nenaskočí. Zaplavil jsem trochu karbce asi tak na 5 vteřin a zkusil znovu. Motorka po několika otočení naskočila, ale jen na zadní válec, po chvíli se

Vloženo: 06.03.2013
    Uskutečněno: 06.03.2013
  • Yamaha XV 700 Virago

Motocykl jsem koupil přes motobazar JS MOTO Chabařovice v lednu 2013. Byl po starším majiteli, který ho evidentně používal a taky docela slušně položil. Kromě chybějící schránky na levé straně a krytu na baterii nebylo n

Typ: Údržba
    Vloženo: 20.02.2013