Yamaha XVS 650 DragStar (2002)

Vlastník alespilot
Vloženo 15.7.2011
Aktualizováno 29.9.2016

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• Prodej

Dnes vyměněna za nový stroj. Tak ji má do sezóny připravenou někdo jiný...

Typ: Prodej
    Vloženo: 21.04.2012
    Uskutečněno: 21.04.2012
  • Od předu do zadu

Tak jsem se "prokousal" až k zadnímu kolu. Výměna pláště za Continental Milestone CM 2,preventivní výměna duše,vycentrování a dotažení výpletu ... teď už jen skládačka a vyhlížet jaro :-)

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.12.2011
    Uskutečněno: 07.12.2011
  • nádrž dolů,karburátory ven,,.

Preventivní výměna sacích hrdel (popraskané) + seřízení ventilů. Demontáž zadního kola a kardanu, vyčištění AIS systému ...

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011
  • sedla

Tak dnes předělané sedlo spolujezdce od šikovného čalouníka. Místo původní "jitrnice" pohodlí :-) Je vyšší,širší a vršek nekopíruje blatník. Aby to sedělo perfekt k sobě,bylo přečalouněno i sedlo řidiče. Místo originální

Vloženo: 05.10.2011
    Uskutečněno: 05.10.2011
  • Můj servis

Tak jsem rozhodil spojku (budou nové lamely a pružiny) a pustím se i do ventilové vůle - zjara udělám synchronizaci karburátorů pomocí U trubice :-)

Vloženo: 02.10.2011
    Uskutečněno: 02.10.2011
  • deštivé počasí,,,

..ale v garáži je ještě teplo :-) Takže vycentrování předního kola,výměna brzdové kapaliny a taky vyjmutí pružin z předku. Mají mít minimální délku 284 mmm - no tak teď mají 304mm :-))

Vloženo: 20.09.2011
    Uskutečněno: 20.09.2011
  • Příprava na novou sezonu

Když zrovna není počasí,tak je třeba myslet už na"zimní servis". Dnes přezuta přední pneu (Continental Milestones),výměna ložisek a gufer v předním kole (jen tak nějaký mazání u uzavřených ložisek mi nepříjde Ok :-)) Vym

Vloženo: 14.09.2011
    Uskutečněno: 14.09.2011
  • Hrad Kost - až na kost

Tak v sobotu "konečně" pořádné zmoknutí na motorce. Po delším vyčkávání v teplé restauraci jsme z výletu museli vyrazit k domovu. Provazy vody,silnice velké jezero a hodinová cesta před námi. Cestou nás povzbuzovali osta

Vloženo: 29.08.2011
    Uskutečněno: 29.08.2011
  • Protektory předních vidlic

Tak dnes konečně dorazily Protektory na přední vidlice ! Tuto ochranu jsem chtěl (musím jezdit i po štěrku) a všude jsem nacházel jen plastové-černé a ty by se na chopper nehodily :-) Když jsem objevil chromové,tak to b

Vloženo: 11.08.2011
    Uskutečněno: 11.08.2011
  • zvuková signalizace blinkrů

Tak dnes jsem doplnil akustickou signalizaci zapnutých blinkrů (nějak jsem si z auta rychle zvyknul na vypínání i "trojblik" :-)) .Sirénka stála 68 Kč a alespoň jsem prozkoumal upevnění tachometru,pro případnou výměnu žá

Vloženo: 09.08.2011
    Uskutečněno: 09.08.2011
  • Počasí nepřeje

..a tak trávím víc času v garáži,než na cestách. Začal jsem rozdělávat imbusy výfuku zadního válce (výměna za nové-chromové) a dostal jsem se až k vyndání celého kolene a černému silikonovému nátěru :-). Tak jsem to zmá

Vloženo: 23.07.2011
    Uskutečněno: 23.07.2011