Ostatní cestovní (1971)

Aktualizováno 8.1.2013

Deník motorky
Nalezeno 19 záznamů

• Ještě nekončíme!

Neplánovaných 100km bylo skělou náplní posledního říjnového dne.

Vloženo: 31.10.2012
    Uskutečněno: 31.10.2012
  • Jawýlet 12´

Nejspíš už poslední letošní kilometry s PAvem. Cross country na skautovnu, Jawajízda a návštěva několika zajímavých míst. Šest stovek kilometrů převážně v husté mlze tak završuje pro PAva zatím nejúspěšnější sezónu a mně

Vloženo: 22.10.2012
    Uskutečněno: 22.10.2012
  • Augustusburg

PAva v poslední době vůbec neodpojuju a tak se i tentokrát podíval do podzimního Německa, do podhradí Augustusburgu a Scharfensteina, do údolí řeky Zschopau a nakonec i na českou stranu Krušných hor.

Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 03.10.2012
  • 13. JAWA - Herbsttreffen am Treuener Fachwerkschloss

Tradiční podzimní setkání Jawa Freunde Vogtland nás přivítalo na novém místě několika fotoreportéry, kteří náš příjezd zdokumentovali pro místní tisk. Po tom, co Hans ovládl televizní vysílání v Rodewisch před několika l

Vloženo: 23.09.2012
    Uskutečněno: 23.09.2012
  • Muzeum železné opony

Výlet v jednom z posledních hezkých letních dní do zajímavého muzea s návratem přes spoustu německých objížděk.

Vloženo: 16.09.2012
    Uskutečněno: 16.09.2012
  • Šumava 2012

S Bubákem jel PAv poprvé a vzhledem k zázemí, které v Klatovech vždycky máme, by to šlo i bez něj. Bylo ale skvělé na parkovišti pod kopcem odložit bundy a helmy, do stoupání na rozhledny jsme vyráželi jen v tričku. (y)

Typ: Dovolená
    Vloženo: 02.08.2012
    Uskutečněno: 30.07.2012
  • 8.setkání VSJ

Tradiční akce, bez které by snad ani červenec nebyl červencem. PAv s každou další akcí potvrzuje své kvality a mně už se ani nechce věřit, že jsem někdy mohl jezdit bez něj.

Vloženo: 02.08.2012
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • 8.sraz PAvů Lhotka u Mělníka

FAacelift i celková zpětná montáž se, myslím, vydařily, následně pak i celý sraz. I když je za Líbezňákem PAv cítit znatelně víc než za Endyrem, rychle jsem si zvykl a opět ocenil cestování bez spousty bagáže navěšené na

Vloženo: 09.07.2012
    Uskutečněno: 07.07.2012
  • Den do srazu

Časový skluz nabral takové obrátky, že čtyřiadvacet hodin před plánovaným odjezdem na sraz byl PAv rozebraný do šroubku. Naštěstí kompletace proběhla bez nepříjemností a tak na 8.sraz PAvů, byť s malým zpožděním oproti i

Vloženo: 05.07.2012
    Uskutečněno: 05.07.2012
  • Facelift

Omšelá černá barva s místy prosvítající původní jawáckou červení nepůsobila za žádnou z mých motorek zrovna reprezentativně, a tak jsem rád podlehl nátlaku Končíta a začal připravovat PAva na nový lak. Původně jsme počít

Vloženo: 05.07.2012
    Uskutečněno: 20.06.2012
  • Zase v pohybu

Trocha nutné očisty a pak hned na zkušební jízdu! Líbezňák se dočkal závěsu a PAv tak zase může brázdit silnice blízkého i dalekého okolí.

Vloženo: 31.05.2012
    Uskutečněno: 31.05.2012
  • Kompletace

Vyčištění, odbahnění, vybroušení, promazání - to ještě šlo. Zkompletování se PAv bránil zuby nehty a nebylo zbytí než se uchýlit ke kladivu, ale nakonec zvítězil člověk nad hmotou a teď už chybí jen ten závěs na panelce.

Vloženo: 23.05.2012
    Uskutečněno: 23.05.2012
  • Jarní údržba

Demontáž víceméně preventivní, alespoň tak jsem se k tomu od začátku stavěl. Silentbloky potřebovaly vyměnit jako sůl, ale kolečko se otáčelo lehce a snadno, rozebral jsem ho jen z respektu k názoru zkušenějšího PAvisty.

Vloženo: 21.05.2012
    Uskutečněno: 21.05.2012
  • Jawýlet (Jawa jízda aneb Kafi sraz)

I když to vypadalo, že pro PAva skončí sezóna Perlasem, přece jen se díky Kafimu povedlo vyrazit na alespoň zkrácenou verzi tradičního podzimního Jawýletu. Mrazivých 500km a s výraznou blátivou enduro vložkou bylo nezapo

Vloženo: 24.10.2011
    Uskutečněno: 22.10.2011
  • 12. JAWA-Treffen am Perlaser Turm bei Treuen

I když jsem to původně neměl v plánu, Martin mě přesvědčil, že i na jednodenní sraz se v případě nepříznivého počasí vyplatí PAva zapřahnout. A tak se ještě na závěr sezóny PAvík podíval do světa a to dokonce za hranice

Vloženo: 10.10.2011
    Uskutečněno: 09.10.2011
  • 7.setkání VSJ

Druhá větší akce s PAvem a tentokrát mírně extrémní - takové proudy vody na silnici nebývají každý den. Věci jsme tak nejen bez problémů zabalili, ale oproti loňskému ročníku také dovezli všechny v suchu. Touhle zatěžkáv

Vloženo: 12.08.2011
    Uskutečněno: 30.07.2011
  • 7.sraz PAvů Lhotka u Mělníka

Poprvé na srazu PAvů a vozíků ostatních výrobců - kdybych tušil, kolik účastníků bude na solo motorkách, zúčastnil bych se už dřív a sbíral inspiraci. Tu jsem ale v hojné míře čerpal i teď a některé vychytávky určitě pou

Vloženo: 11.07.2011
    Uskutečněno: 09.07.2011
  • Jedeme!

PAv se dočkal - Endyro má závěs a tak začínáme podnikat krátké vyjížďky do okolí, abychom si na sebe zvykli. Za pár dní začíná sraz ve Lhotce, to bude první větší cesta a zátěžová zkouška.

Vloženo: 07.07.2011
    Uskutečněno: 04.07.2011
  • A je doma!

Dočkal jsem se, PAv je doma! Hans objevil a dovezl, Igy pomáhal s křestem, Končíto vytvořil grafický návrh laku - práce se holt musí umět rozdělit :-DD

Typ: Koupě
    Vloženo: 19.09.2010