Honda CBF 600S (2004)

Aktualizováno 27.3.2011

Deník motorky
Nalezeno 22 záznamů

• první letošní

Tak konečně nastal ten den :D. Počasí bylo přesně takové, aby se po dlouhé zimě vytáhla motka a vyjelo se. Dohodl jsem se s kamošem a tak nějak jsme si řekli kam to asi bude, hlavní podmínka ale byla vybrat cestu bez děr

Vloženo: 06.03.2011
    Uskutečněno: 05.03.2011
  • co dělají motrkáři v zimě??

Nooo, přeci jezdí na místa v okolí, kudy v sezoně jezdí na motorce a pak počítají co projezdili (taková malá letecká dovolená u moře :D). Všem co čtou teno deník, přeji mnoho šťastných kilometrů v roce 2011, plno poznán

Vloženo: 01.01.2011
    Uskutečněno: 01.01.2011
  • asi fakt poslední

Batoh Janek se mi vrátil z rehábka a fakt moc chtěla se jet projet. Počasí tomu všemu hrálo do karet, takže nebylo co řešit. Plán byla Blatná. Cestou tam jsme udělali exkurz na místo kde se setkávají cikáni hlavně v obdo

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 13.11.2010
  • dušičková :-)

Tak mi rodinné úkoly vyslaly opět do terénu :-) Jel jsem za babičkou, sice jen dát svíčku, ale i tak cesta do Slatiňan byla lákavá. Cesta tam přes Humpolec, Havl.Brod, Ždírec a zpět přes Seč, Golčův Jeníkov, Světlou n/S

Vloženo: 14.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010
  • a ještě jedna

Protože Jana byla z nějakých důvodů v Praze a byl svátek a tudíž volný den a ke všemu i krásně, tak jsem jel za ní. Vzal jsem to na Sedlčany a potom po 102 do Prahy a Prahu jsem si užil, ten pocit být první na světlech a

Vloženo: 28.10.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • rozlučkovo sezoní

Tak jsme si v pátek večer s kamarádem v sauně řekli, že konec ještě není, že prostě ještě vyjedem. Takže jsme si to dali směrem na Blatnou, zde v kavárně kávu a sladké potěšení a dále na Lnáře, Borovno, no a pochopitelně

Vloženo: 24.10.2010
    Uskutečněno: 23.10.2010
  • nebyla poslední

A proptože bylo následující den krásně, tak jsem vyrazil opačným směrem na střední Čechy a cesta byla pojata jako zámecko poznávací. Takže z Milevska směrem na Vysoký Chlumec, Sedlčany. Pak jsem to nechal čistě na intuic

Vloženo: 24.10.2010
    Uskutečněno: 10.10.2010
  • asi poslední letošní

Tak jak hlásili, že počasí bude OK, tak se stalo. Vyjžďka vedla z Milevska do Albrechtic, přes Tálín, po super silnici do Protivína, potom jsem se dal směrem na Prachatice. Zde krátká pauza na náměstí a potom dále směr L

Vloženo: 09.10.2010
    Uskutečněno: 09.10.2010
  • Netolicko hlubocká třeboňská

Tak po čase jsme se opět vydali na naši pouť za zmrzlinou do Netolic, ale protože jsme si řekli, že jet s prázdným žaludkem nemá cenu, tak jsme to spojili s obědem v Net. Po sladké odměně, jsme to střihli na Hlubokou (uc

Vloženo: 05.08.2010
    Uskutečněno: 31.07.2010
  • Kadaňská IV

V sobotu jsme nechtěli už nic plánovat, protože vedro bylo spíš tak jet k vodě a nebo domu na chalupu a tak jsem ráno navštívil kolegy na stavbě na elektrárně Tušimice a po R7 směrem Praha valili do Milevska

Uskutečněno: 10.07.2010
  • Kadaňská III

Další den vzhledem k vedrům co panovala jsme vyrazili na druhou stranu a to na Horu Sv.Šebestiána a pak že to vezmeme přes Rubenau Olbernhau,přechod Mníšek,Litvínov do Kadaně. Cesty parádní, vzhledem k tomu, že mají naši

Uskutečněno: 09.07.2010
  • Kadaňská II

Dryhý den ráno jsme si řekli že to dáme směrem na Vejprty a potom se uvidí. Po dopolední svačince v v kadaňském bufetu Hamiru, jsme to vzali okolo elektrárny Prunéřov na Novou Vísku směr Volyně. Byla krásná cesta lesem,

Uskutečněno: 08.07.2010
  • Kadaňská I

Chtěli jsme si prodloužit prodloužený víkend a tak jsme z toho udělali volný celý týden :-) . S Jankem jsem vyrazili ve středu odpoledne směr Kadaň a vzali jsem to klidnou cestou přes Míšov a jeho vyhlášený gril bar a po

Uskutečněno: 07.07.2010
  • jen tak navečer

Tak jsem dal ve 33 tis novou řeťezovku, RVR mi udělal jiný řeťezový poměr a motka je úplně jiná, daleko lépe akceleruje a to ocením zvláště když jezdím s Jankem. A tak jsme to jeli prubnout jen tak okolo komína. Milevsko

Vloženo: 30.06.2010
    Uskutečněno: 27.06.2010
  • Lipenská

Když na víkend hlásili že má být po dlouhé době krásné počasí, na nic jsme nečekali a s Janíkem jsme vyrazili. No a protože jsme nebyli ještě u Lipna, tak cesta vedla sem. První zastávku jsme dali v Prachaticích, ve měst

Vloženo: 07.06.2010
    Uskutečněno: 07.06.2010
  • Západní Čechy

Tak jsem se s Jankem vypravil směr západní Čechy a to směr Rožmitál p.T., s tím že dále se uvidí. Když jsme v době oběda dorazili do 1. cíle, uvítalo nás takové smutné město, za totáče asi plné vojáků a lampasáků, teď mr

Vloženo: 09.05.2010
    Uskutečněno: 09.05.2010
  • Křtění 2010

Tak jsme se opět po roce sešli na milevském náměstí, abychom si nechali pokřtít motorky,setkali s přáteli a taky hlavně podívali na stroje co se nej tak nevidí. Potom následovala spanilá jízda na Orlík n V..a že těch mot

Typ: Sraz
    Vloženo: 02.05.2010
    Uskutečněno: 02.05.2010
  • poslední dubnová

Protože hlásí na víkend hnusně, tak jsme s Janíkem vyrazili na poslední dubnovou. V práci zápich ve 13 a pak už nás čekali cesty okolo Milívska. Cesta vedla přes Starý řetězový most na Lužnici, pak směr Tábor, Mladá Voži

Vloženo: 29.04.2010
    Uskutečněno: 29.04.2010
  • Milevsko, Kard. Řečice, Jindr.Hradec, Blato, Slavonice,

Tak jsem v neděli dopoledne vyrazil s batohem (Janíkem) směr jižní hranice ČR a to do Blata, kde má kolegyně chalupu.Za Jindr.Hradcem u známé likérky...nešlo nezastavit, protože takový stojan na PHM není nikde na světě,

Vloženo: 25.04.2010
    Uskutečněno: 25.04.2010
  • Milevsko, Netolice, Prachatice, Strakonice, pánská

Tak jsme v sobotu vyrazili na první pánskou, v téhle sestavě a protože jsou chlapi mlsní, tak naše cesta vedla do Netolic na zmrzlinu do místní vyhlášené cukrárny. Už příjezd k místu dával tušit, že je otevřeno, plno aut

Vloženo: 25.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010
  • první letošní větší

Tak dnes prvně po té dlouhé zimě, po úpravě motky, jsem společně s batohem Jankem podnikli vyjížďku. A protože bylo krásně a skoro letně, tak to bylo přímo jako stvořené dát si zmrzlinu, no a kde jinde, než v Netolicích.

Vloženo: 17.04.2010
    Uskutečněno: 17.04.2010
  • sezona

Tak dnem 31.10.2009 jsem zakončil svoji první moto sezonu. Najeto bylo 8 350 km. Hondička a já jsme se společně podívali i za naše hranice a to do Rakouska a Itálie. Vše proběhlo bez problémů, bez poruch, pádů a hlavně b

Vloženo: 31.10.2009
    Uskutečněno: 31.10.2009