Cagiva Supercity 125 (1998)

Vlastník j.myskyn

Další fotky HP4:-)

Vloženo: 06.04.2010
    Uskutečněno: 06.04.2010
  • HP4

Hledání přívěr 4:-) Naprostá paráda:-) A doma je pohár za 2 místo ve 2T kategorii:-) Prostě Italka nezklamala!!! Až na cestu do hořic, kdy mi prasklo spojkový lanko... Ale stačila elektrikářská čokoláda na spojení 2 lane

Vloženo: 04.04.2010
    Uskutečněno: 03.04.2010
  • Výměna pneu + brzd. destiček

Tak jsem sehnal starší ale mrtě hezký pneu. Dozadu Dunlopka a dopředu "Pilotsportka" od Michelinu:-) Přezouváno doma šroubovákama narychlo:-D A zrovna jsem vyměnil před. brzdový destičky... Všechno honem honem, hned poto

Vloženo: 04.04.2010
    Uskutečněno: 02.04.2010
  • Ještě jedna várka fotek

Je jich víc:-) Není to kočka na svůj věk??:-)

Vloženo: 16.03.2010
    Uskutečněno: 16.03.2010
  • Skoro hotowo

Tak a je to TU!! Bajk v kupě:-) Krom detailů je pořád skoro stejná:-)

Vloženo: 16.03.2010
    Uskutečněno: 16.03.2010
  • Menší GO

Tak je tu zima:) A Citynka čeká na ND, tedy trochu rozebraná;) Musí se pár prkotin vyměnit, na něco hodit new lak, konečně udělat zadní brzdu a doladit pár chybiček, aby se mohlo v pohodičce na jaře vyrazit:) Jinak do ku

Vloženo: 27.01.2010
    Uskutečněno: 27.01.2010
  • Ajajaj xD

Tak prwní noční potyčka s Policií:D Silniční kontrolka:D Dokladowě wše OK, opticky problémy:D... Neony se jim moc nelíbili a zelená parkowačka už wůbec NE... Musim je oddělat:(... Ale wíte wšichni co?? Žeeee??:D:D Zatim

Vloženo: 01.11.2009
    Uskutečněno: 01.11.2009
  • Nějaký fotky:)

Vloženo: 27.10.2009
    Uskutečněno: 27.10.2009
  • New píst

Tak jsem byl donucen udělat menší GO motoru... Uštípl se mi kousek pístu :-( Jinak, kroužek byl taky jeden prasklej. Prostě přestala mít bewuna výkon. Tak šel new píst. Už je zajetá, tak si zase krásně vrní :-) Njn 2takt

Vloženo: 27.10.2009
    Uskutečněno: 27.10.2009
  • Motoscuk Jetřichov

Tak jsem navštívil Motoscuk v Jetřichově, když je to takovej kousek ode mě :-) A názory docela kladný až na Rychlou "spanilou jízdu", jako já jsem stíhal, ale litoval jsem kluky na simsonech atp. Jinak motorek docela dos

Vloženo: 11.08.2009
    Uskutečněno: 08.08.2009
  • Tak o5 další problém :-(. Ale ten nahoře nade mnou solidně stojí. Jedu takhle do Trutnova s kámošem. Pak volal Fid0, že přijede, že se chce projet. Přijel tam, nasedli sme na mota a jeli se projet po Trutnově. Jedu takhl

Typ: Havárie
    Vloženo: 11.05.2009
    Uskutečněno: 08.05.2009
  • Tak, prwní problém :-( ... v Pěkově, při předjíždění auta, cca 130 km/h mi "prasknul" retez (neprasknul, ale vylítla spojka, prostě se rozletěl), šlupka jako kráva, přesně před zatáčkou. Takže, škráblá kyvka, řetěz je na

Typ: Havárie
    Vloženo: 29.04.2009
    Uskutečněno: 28.04.2009
  • Tak, dneska, jedu si takhle ze školy, prd prd a najednou klakson za mnou. Mrknu do zrcátka a tam "příbuznej" na NEW BMW G650X. Nádherná mašina. Tak sem zastavil a prej, jestli se nejedeme projet :-DD...první dojem??? No,

Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 20.04.2009
  • Zase jednou pěknej den, tak jsme vyrazili na Dobrošov, pěkný zatáčky, pěkná příroda... Pěkná vyjížďka :-DD

Vloženo: 20.04.2009
    Uskutečněno: 19.04.2009
  • Tak dneska příjezd z HP 3 (Hledání přívěr). Musim říct, hoooooodně povedenej sraz, jen tak dál :-DD. I když jsem od mojí "Italky" čekal víc, ale jsem rád, že mě dovezla v pohodě tam i z5 ;-). Jen to, jak jeden den jede j

Vloženo: 12.04.2009
    Uskutečněno: 12.04.2009
  • Dneska výlet do Jaroměře...Do krámku MOTO-UFO, kde jsem si koupil kalhoty Wintex, síťku na přilbu a zlatý čepičky na ventilky ve tvaru pístu:-DD

Vloženo: 01.04.2009
    Uskutečněno: 01.04.2009
  • Tak dnes mi přišli samolepky:-DD, který jsem si nechal na míru vyrobit...Jsem z nich uplně unešenej, barva zlatá metal... Motorka úplně mrtě prokoukla, co na to říkáte???

Vloženo: 01.04.2009
    Uskutečněno: 31.03.2009
  • Blbnutí w Bronxu na letišti :-D .prdeeeeeeeeeeeel byla, akorat sem si trosku přismahnul zadní gumu :-( dpc :-( .jinak pohodičkáááááááá :-DD

Vloženo: 28.03.2009
    Uskutečněno: 28.03.2009
  • Tak dneska jsem dal do takovejch těch ozdobnejch děr tahokov. Chvilku mi to trvalo, nastříhat to, naohejbat to, atp. Ale myslim si, že výsledek nevypadá nejhůř, napište, jak se to líbí vám... (jo a ještě jsem dal new šro

Uskutečněno: 19.03.2009
  • Tak dneska jsem namontoval H4 White power do předního světla, místo tý P45t (traktorová, jak já řikám :-D), protože ta původní svítila uplně prd. Tahle svítí o hoooooodně víc a ještě k tomu bíle :-DD ----> ale musel jsem

Uskutečněno: 15.03.2009
  • Takže dnes se nastříkali bočnice (u těch jedinejch se hodně loupala barva). Nejprve základem na plasty, potom plničem, následně jsem je obrousil do hladka a začalo stříkání metalízi. Makačka celkem, aby to nebylo steklý,

Uskutečněno: 15.03.2009
  • Wyjížďka směr Hronow a dál :-), brnkli jsme "Příborovi", který na nás čekal v Poříčí na námku ;-), když jsem tam přijel s Fidem, upa mi spadla čelist :-DD, protože to Cebro je uplně Luxus po vzhledový stránce, neni jen t

Vloženo: 12.03.2009
    Uskutečněno: 12.03.2009
  • Tak prwní pořádná letošní projížďka...Letiště, ježdění po městě, pak Petrovický zatáčky atp. Cestou z5 mi w Polici na kruhaku došel benzín :-D, ale dal sem rezerwu a naštěstí jsem domů dojel :-D.Jezdili jsme s Fidem, maz

Vloženo: 06.03.2009
    Uskutečněno: 05.03.2009
  • Tak jsem dnes dodělal lásku :-). Dal jsem jí miniblinkry, karbonový zrcátka, teď se swařuje malá prasklinka na zadní bočnici a nechala se namíchat barwa, tak se budou ty bočnice stříkat... (docela to prokouklo s těma bli

Vloženo: 06.03.2009
    Uskutečněno: 05.03.2009