Vytéká benzín

 • 0

  15.12.2019 od mojek-fz6

  Zdravím ve spolek, jdu s prosbou o radu. Cca po měsíci jsem přišel k motorce, že vymontuju baterku, když už nejezdím. Tak jsem ji ještě naposled nastartoval, chytla dobře, zdála se v cajku. Tak jsem vypnul motor, odmontoval nádrž, postavil ji a než jsem vyndal baterku tak vidím, že je pod motorkou kaluž benzínu. Vypadalo to, že tekl po těch odtokových hadičkách. To jsou někde styřelé hadičky, nebo se nemá nádrž tak vyklánět, nebo čím by to mohlo být. Předem děkuji za rady, jel jsem první sezónu, tak nejsem tak zběhlý.

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
 • 0

  15.12.2019 od strabonits

  Předpokládám, že si nádrž odklonil (nesundával), pak se samozřejmě dostane benzín k hrdlu, kde je přepad... Když to máš odklopené, tak styřelé hadice by jsi viděl. Pokud je pod motorkou sucho při normálním stavu, tak by to mělo být ok.

  Doplněno:

  Ano, bude to jak říkáš, nádrž jsem jen odklonil. Děkuji za informaci.

  16.12.2019 od mojek-fz6

  Doplnit odpověď

 • 0

  15.12.2019 od krokoš

  Nikdy neštartuj motor len tak na ničom. Zničíš sviečky. Po naštartovaní už sa musí jazdiť a jazdiť. Prečo si dával dole nádrž? Čo funguje, do toho sa nemá babrať. Možno si nádrž pri demontáži nahol a benzín vytiekol popod viečko do prepadu. Ja som dnes po mesiaci naštartoval a jazdil cca 20 km. Nádrž treba doplniť do plna s Vervou, alebo nejakým 100 oktánom bez biosračiek, alebo aj s nimi, ale do plna, lebo po stenách sa vie vyzrážať voda zo vzduchu potom to hrdzavie a čo soudruzi, prímo až koroduje.

  Doplněno:

  Asi nezná vícero motorek třeba kawa a vzducháč atd.

  18.12.2019 od zatr

  Nádrž dával dolů asi protože je pod ní baterka... odpovídáš když motorku neznáš

  15.12.2019 od strabonits

  Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.

TOPlist