Spojka

Odpovědí (2)
 • 0

  10.9.2017 od kilix

  seriózne? máš ducati, tá spojka bude robiť rámus vždy.
  a tie rany pri radení, no neviem, skús jednoduchý test, že motorku si daj na stojan a zaraď jednotku, zmačkni spojku. Zadné kolo ak sa točí, musíš byť schopný ho zastaviť rukou. Ak nie, tak ti nevypína dobre spojka. A podobný test môžeš spraviť aj s vypnutým motorom, že zaradíš rýchlosť a zmačkneš spojku, motorka sa musí dať tlačiť ľahko, takmer ako v neutráli. Ak to ide svinsky ťažko, tak buď ti brzdia brzdy aj keď nechceš, alebo ti zle vypína spojka.
  Odskúšaj a povedz na ćo si došiel, pohneme sa ďalej. A dávaj bacha s tým stojanom, nieže ti motorka so zapnutým motorom z neho padne a odletí do Pardubic

  Doplnit odpověď

 • 0

  11.9.2017 od jilkovimz

  Čau mám taky monstra ale rány ani extra drachtání mi to nedělá.
  Nezbývá než sundat dekl od spojky a podívat se na ní. Kolik to má nejeto?

  Doplněno:

  Najeto má 27 000 ,ale nevim jestli se tomu dá věřit v roce 2015 přitažená firmou mototrade z Italie ,takže první udaj v čechách byl 18 000.

  30.5.2018 od LittleBiker99

  Vyměnil jsem spojkové lamely a žádná změna asi jsem byl jen rozmlsaný z autoškoly z Hondy cb 500 že je tichá a teď ,když už vím co po mně motorka chce a sžil jsem se s ni ,rány už to nedělá ,jen občas se mi nepovede trefit to správně. Myslím si že jsem to jen moc řešil a něco v tom hledal..

  30.5.2018 od LittleBiker99

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist