problikává kontrolka oleje

Odpovědí (4)
 • 0

  16.7.2015 od t_freedom

  Milý Tode ... pokud chceš pomoc s problémem, jenž popisuješ takovýmhle způsobem, pak budeš hóóóódně zklamaný. Copak jste všichni spadli z jahody naznak ? Myslíš že jde něco tak zásadního pochopit ze "slovy" sedmi slov ?!?!
  Co znamená vyměněný, je ho tam dost ? Kdy to bliká ? (volběh, otáčky ?) ...v náklonu, sporadicky? Má na to něco vliv...třeba že když se podíváš doprava tak ne...ale doleva tak jo. Svítí to delší dobu (několik sekund) a pak přestane...nebo jen tak pomrkává?

  Doplnit odpověď

 • 0

  16.7.2015 od Tod

  takže k doplnění. Začlo to dnes, po dobu asi 5 km problikávalo, chvílemi svítilo, ve směs po rovině.
  Oleje je tam dost, pod F. Problikává, ale pořád...

  Doplněno:

  takže to co ti raděj kluci na fóru...
  Pokud by to ale za jízdy problikávalo ve votáčkách ...určitě by to svítilo ve volnoběhu ...kdyby odcházelo čerpadlo a nebyl dost velkej tlak...
  Takže možná čidlo ... vyndat vyčistit ... na autě jsem měl tohle přesně, ale ve volnoběhu... po otevření haubny jsem zjistil, že čidlo netesní, že jím prolíná olej... takže nedává správný hodnoty ...mazání bylo ok

  16.7.2015 od t_freedom

  Doplnit odpověď

 • 0

  17.7.2015 od Slávek-TDM

  Ciste nahodou, nedal jsi obracene filtr? Teda pokud to neni sroubovaci patrona. Ale i ta muze byt vadna. V nekterych filrech je totiz jednocestnej ventil.

  Doplnit odpověď

 • 0

  17.7.2015 od Lucky-Jarda

  Mě to samí dělalo Virago 1100. po výměně oleje i když byla hladina nad minimem problikávala kontrolka. Dolil jsem asi deci oleje a byl klid.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist