Motor jede dobře ,ale ve 120km/h na 6 rychlost se dusí.

 • 0

  22.6.2017 od VláďaTomčák

  Nazdárek potřeboval bych poradit. Koupil jsem GS 500E ,po výměně karburátorů jezdí obstojně , ale ve 120km/h na 6 rychlost se jakoby přidusí a nechce táhnout. Ale když jí vytočím na max tak jede plynule.
  Dík všem za odpovědi.

  Doplněno:

  Děkuji všem za odpovědi, už jsem ve stavu ,že je to výzva ,přece neni člověk tak blbej aby na to nepřišel.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Tak jsem to konečně projel , při rozjezdu se to na plný plyn dusí.když přidávám na citovku tak se to pomalu rozjíždí. Dělá to na každou rychlost.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
 • 0

  23.6.2017 od Koudy01

  Nejsou ty karburatory zavreny?

  Doplněno:

  Šoupátka s dírami jsou zavřený bez děr otevřený.

  24.6.2017 od Pítrs55

  Blbá otázka , jaký je rozdíl mezi zavřenýma a otevř. Mám ještě jednu sadu karburátorů a tam je rozdíl na memránovejch šoupatech že jedny maj vedle jehly dva otvory. tak ktery jsou otevřený?

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Doplnit odpověď

 • 0

  23.6.2017 od petr.machy

  Vim, že přítok paliva byl častý problém těchto strojů. Zkusil bych to na polohu kohoutku PRI, ale jenom vyzkoušet. A samozřejmě, kdyby se udělala celková revize stavu palivové cesty a karburátorů, tak by to taky nebylo na škodu. Já to například čistil na naší suzuce, která jela v pohodě, ale v karbech byl takovej humus, že se až divim, že to jelo.

  Doplněno:

  Palivová cesta vyčištěná ,zkoušel jsem na pri a nemá to vliv.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Doplnit odpověď

 • 0

  23.6.2017 od Emmette

  Cestou k vycisteni karburatoru bych ocihnul vzduchac, zkontroloval veskere hadicky z nadrze do karburatoru jestli nejsou pomackane. Taky bych zkontroloval jestli chodej plovaky a jestli jsou v poradku membrany a perka. Cihni i na svicky, kdyz to bude sundane.

  Doplnujici dotaz: pri jizde, kdyz zavres plyn, ustreli to obcas?

  Doplněno:

  Když to vytočim na místě tak si to odplivne do výfuku.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Když to vytočim na místě tak si to odplivne do výfuku.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Palivový hadičky nový ,filtr vzduch nový ,svíčky nový ngk a ze zoufalsví jsem vyměnil za iridiovy.

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  Doplnit odpověď

 • 0

  23.6.2017 od Richmond01

  skús aj dymový test tesnosti či ti náhodou neťahá falošný vzduch na prírube medzi karburátorom a valcom... mne robilo presne to isté čo opisuješ a bolo to zlým tesnením na spomínanej prírube... tesnenie nebolo dostupné tak som použil silikón na motory a problém vyriešený

  Doplněno:

  Takže jsem se v tom trochu pošťoural , vyzkoušel jsem šoupátka se dvěma otvory tak i s jedním otvorem. Všechny nastavení co se týká výšky jehly. Ale nejlépe jela se šoupátkem s jedním otvorem a jehlou na střední drážce- ale bez vzduchového filtru.
  Se vzduchovým filtrem to nešlo za plynem a bylo to jako kdyby ji někdo držel za prdel. Palivovou cestu jsem ještě jednou vyčistil , trysky osazeny dle manuálu v základní verzi. Akorát ty šoupátka jsem se nedozvěděl na 100% který jsou na otevřenou verzi. Co se týká těch s jednou dírou tak ty jsou na otevření klapky plynu rychlejší na reakci. Karburátory jsem nastavil mezi sebou pomocí hadičky naplněné kapalinou. Poraďte co by mohlo být za problém přece ta motorka musí jezdit s originálním vzduchovým filtrem. Další co mne trápí jsou manžety mezi válcem a karburátorem kdyby měl někdo na prodej ozvěte se mi Děkuji Vláďa Tomčák tel.734308054

  9.7.2017 od VláďaTomčák

  Vyzkoušim to mam sprej na netěsnosti na osobak tak to bude taky fungovat

  23.6.2017 od VláďaTomčák

  dymový test spočíva v tom, že vyberieš vzduchový filter (box) a pripojíš tam hadicu alebo trubku do ktorej budeš fúkať cigaretový dym... a tam kde je netesnosť medzi nasávaním vzduchu karburátora - karburátorom - prírubou - valcom ti začne vychádzať dym... preto cigaretový, pretože ten uvidíš...
  dá sa to robiť aj štartovacím sprejom pri naštartovanej motorke.. striekaš sprej na jednotlivé komponenty, ktoré sú spojené a ak ti zvýši otáčky bez pridania plynu na voľnobehu tak tam niekde bude nasávať falošný vzduch... dúfam, že je to zrozumiteľne napísané ;)

  23.6.2017 od Richmond01

  Doplnit odpověď

 • 0

  26.7.2017 od diegodelavega

  přísává ti tam možná někde vzduch :) nebo pak palivový systém celej zčeknout.

  Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.

TOPlist