track DAY sosnová

track DAY sosnová
Pořadatel: Road LEAGUE 721517955
Město: Sosnová (Liberecký)
Začátek: 24.05.2024
Konec: 25.05.2024
Vložil: Macro23
Vstupné: 1900 Kč
Zobrazeno: 275x

Veškeré informace najdeš na našem webu www.roadleague.cz

Ahoj! Zveme Tě na závodní okruh do Sosnové.

Akce je dvoudenní ale máš možnost vybrat si pouze jenom jeden okruhový den.
Cena za startovné na okruh na oba dny ... 3900,- Kč / motorka
Cena za startovné na den 24.5.2024... 1900,- Kč / motorka
Cena za startovné na den 25.5.2024... 2400- Kč / motorka
Instruktor bezpečné jízdy / zlepšení dovedností... 600,-Kč / rozjížďka

Součástí kempovného jsou sprchy.

V ceně startovného je:
· 6x rozjížďka 6x 15 minut / okruhový den
· 1x 60 minut / okruhový den
· zdravotní dozor se sanitkou na místě
· fotograf a plno fotek z celého dne

Skupiny
Před rozjížďkami se hned po rozpravě rozdělíme do výkonnostních skupin dle kategorie A, B, C a D.
Skupina A = nejrychlejší a neostřejší skupina (doporučujeme zkušeným jezdcům)
Skupina B = rychlá skupina pro zkušené jezdce na RZ (možnost doplnit ze sk.A)
Skupina C = mírná jízda, stále je zde možnost předjíždění se zvýšenou opatrností
Skupina D = tréninková skupina, kde se snaž naopak nepředjíždět a brát velký ohled na ostatní jezdce - tato skupina je určena pro nováčky, začátečníky a mírně pokročilé

Informace o rozjížďce:
Čas strávený na trati je až 150 minut půjde-li všechno podle plánu (může do toho hodit vidle počasí, nehoda atp.)
Jede se 15 minut. Jezdíš svým tempem dokud nepotkáš traťového organizátora se šachovnicovou vlajkou, který bude mávat u trati, v momentě kdy ho potkáš, dojedeš lehčím tempem zbytek tratě a dojedeš do depa.

Časový harmonogram celé akce
Možný příjezd večer před akcí! Brána bude otevřena v rozmezí 19:00 až 23:00
0:00 - 6:30 noční klid

Okruhový den 24.5.2024

6:30 - 8:00 příjezd do areálu, administrativa a technická přejímka
8:00 - 8:30 společná rozprava, poučení před jízdou

Jde se jezdit
Harmonogram rozjížděk:
1.Rozjížďka
Skupina D - 8:30 - 8:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 8:50 - 9:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 9:10 - 9:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 9:30 - 9:45 (+5 minut rezerva)
2.Rozjížďka
Skupina D - 9:50 - 10:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 10:10 - 10:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 10:30 - 10:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 10:50 - 11:05 (+5 minut rezerva)
3.Rozjížďka
Skupina D - 11:10 - 11:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 11:30 - 11:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 11:50 - 12:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 12:10 - 12:25 (+5 minut rezerva)

12:30 - 13.30 Pauza na oběd

4.Rozjížďka
Skupina D - 13:30 - 13:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 13:50 - 14:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 14:10 - 14:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 14:30 - 14:45 (+5 minut rezerva)

5.Rozjížďka
Skupina D - 14:50 - 15:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 15:10 - 15:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 15:30 - 15:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 15:50 - 16:05 (+5 minut rezerva)

6.Rozjížďka
Skupina D - 16:10 - 16:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 16:30 - 16:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 16:50 - 17:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 17:10 - 17:25 (+5 minut rezerva)

OPEN PIT LANE 17:30 - 18:30
Všechny skupiny mají otevřenou dráhu.

18:30 - 0:00 volná zábava (možná bude karaoke? )
0:00 - 6.30 noční klid

Možný příjezd v průběhu celého celého dne 24.5.2024
0:00 - 6:30 noční klid

Okruhový den 25.5.2024

6:30 - 8:00 příjezd do areálu, administrativa a technická přejímka
8:00 - 8:30 společná rozprava, poučení před jízdou

Jde se jezdit
Harmonogram rozjížděk:
1.Rozjížďka
Skupina D - 8:30 - 8:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 8:50 - 9:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 9:10 - 9:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 9:30 - 9:45 (+5 minut rezerva)
2.Rozjížďka
Skupina D - 9:50 - 10:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 10:10 - 10:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 10:30 - 10:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 10:50 - 11:05 (+5 minut rezerva)
3.Rozjížďka
Skupina D - 11:10 - 11:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 11:30 - 11:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 11:50 - 12:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 12:10 - 12:25 (+5 minut rezerva)

12:30 - 13.30 Pauza na oběd

4.Rozjížďka
Skupina D - 13:30 - 13:45 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 13:50 - 14:05 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 14:10 - 14:25 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 14:30 - 14:45 (+5 minut rezerva)

5.Rozjížďka
Skupina D - 14:50 - 15:05 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 15:10 - 15:25 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 15:30 - 15:45 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 15:50 - 16:05 (+5 minut rezerva)

6.Rozjížďka
Skupina D - 16:10 - 16:25 (+5 minut rezerva)
Skupina C - 16:30 - 16:45 (+5 minut rezerva)
Skupina B - 16:50 - 17:05 (+5 minut rezerva)
Skupina A - 17:10 - 17:25 (+5 minut rezerva)

OPEN PIT LANE 17:30 - 18:30
Všechny skupiny mají otevřenou dráhu.

Přihlásit se na akci

Seznam přihlášených (0)
Nikdo se na akci zatím nepřihlásil. Buďte první a přihlaste se.

Zúčastním se: Určitě (0), Možná (0), Pořadatel označil(0),

Fotogalerie

Mapa akce



Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Další akce z kraje
  • Auto-Moto-TRHY Tuhaň, okr.Semily

    Máme více než čtyřicetpět let tradice, akce je určena nejen registrovaným živnostníkům, ale i ostatním lidem, kteří chtě...

    ZačátekDnes
    MěstoTuhaň
    Přihlášeno0 motorkářů
  • 16. žehnání motorek v Bazilice v Jablonném v...

    motoklub pekelné DOLY - spolek Vás zve na žehnání motorek letos již opět v Bazilice v Jablonném v Podještědí. - sr...

    ZačátekDnes
    Město
    Přihlášeno15 motorkářů
  • Beseda v Museu s Igorem Brezovarem

    Beseda s legendárním moto-cestovatelem Igorem Brezovarem. 450.000 km strávených na cestách, 135 navštívených států, 6 k...

    Začátek31.5.2024
    MěstoLučany nad Nisou
    Přihlášeno3 motorkáři


TOPlist