globalmoto_duben_nolan




při plném plynu nejde do otáček

  • 0

    21.3.2024 od Oskar1

    Ahoj , prosím má někdo zkušenost na co se podívat než vydělám vstřiky a nechám je zkontrolovat .. je to rok 2007 PC41 vstřik . najeto 35000Km ...nastartuje bez problémů , když chceš po chvíli přidat "plnej" třeba okolo 4 tisíc začne cukat a nejde dál za plynem když povolíš plyn vytočíš ji do vyšších otáček . když necháš motorku zahřát toto celé se postupně posunuje až třeba v 11 tisících pak zase lehce ubereš a vytočíš ji....na volnoběh je slyšet taková drobná nepravidelnost v chodu ... Když na to sedneš a jedeš tak je to o to horší i máš pocit jako by někdy jela jen na tři ....
    Bohužel nevím jestli jsem ji již tak nekoupil ( majitel ji prodával stím že mu tam taky jen stojí a nejezdí ) když s epři koupi projížděla nikdo tomu nedal do plných ..(Jen si vzpomínám že kdž se s motorkou nejelo a vzal jsi za plyn tak se nechtěl pěkně vrátit musel jsi to párkrát zatáhnout a pustit a jako by to rozchodit .( samo že než jsi to nastartoval ) pak to přestalo dělat .. nevím zda byl probém v lanku a nebo mohl být problém na klapkách a může tam být doteď i když plyn pěkně chodí ..Motorku vlastním 3 roky bohužel za tu dobu jsem najezdil cca 500km ( 2x vymenil svíčky , olej ) řešil jsem to již v loni , když jsme vyměnil palivo měl jsem pocit že se to zlepšilo a posunulo a pár tisíc otáček , pak to měl mechanik , ten opět vyměnil svíčky , palivo a za plynem šla o hodně lépe .. načetl pamět a prý bez chyby jen že byla odpojená lambda tak ji připojil zpět projel a na motorce se nic nezměnilo tak ji nechal připojenou .. dál se to nečešilo
    Letos je to po zimě zase horší , měl jsem ji pár hodin nastartovanou s čističem od BG v palivu ale chová se to pořád stejně ..
    má někdo prosím zkušenost na co se podívat dřív než teda vydělám vstřiky a nechám je otestovat .. četl jsem že čerpadlo , Map senzor . jsem schopen to nějak otestovat ? Jsem automechanik takže si s ledasčím poradím . Moc vám všem děkuji Martin

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)

Otázka je již vyřešena.


TOPlist