bmw_r1300gs_cartec




predný svetlomet - výmena za led

  • 0

    27.11.2023 od Matejr86

    Ahojte,
    s bratom vlastníme motorku Suzuki SV650 2018 a chceli by sme pôvodný H4 svetlomet vymeniť za LED. Na internete je ich kopa. Miestny predajca má svetlomet PUIG homologovaný aký je rozdiel s tým z ciny, alebo iných obchodov (ceny sú fakt rozdielne)? Je to potom potrebné ísť zapísať do techničáku?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    27.11.2023 od ja1

    Mám činu na bmw r1200gs a i s homologaci, žádný problém

    Doplněno:

    Aliexpres

    28.11.2023 od ja1

    To světlo je jeden výrobce , je jen na tobě od koho ho koupíš

    28.11.2023 od ja1

    Stačí když tam bude E, v kolecku , Čína je za polovinu peněz a to samé svetlo máš od průkopníků na netu,

    28.11.2023 od ja1

    Našiel som reflektor s označením dot sae e9 (španielsko) čo sa mi páči, tým pádom by nemala byť potrebná žiadna iná homologizácia?

    28.11.2023 od Matejr86

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.11.2023 od rogih

    Hlavní rozdíl je v tom, že ty levnější nemají homologaci a to může být třeba v Rakousku nebo na TP problém. Ono ani LED technologie není zárukou že to bude dobře svítit, je to i o optice.
    Mne osobně láká použít LED žárovky Osram, které ale zatím nemají pro SV homologaci, z neznámých důvodů končí u Gladise. Snad to brzy doplní. To by vyšlo do 2 000 Kč i s “E” a měníš jen žárovku.

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.11.2023 od p55p

    Ahoj, ja pro Tigra koupil Philips H7 a H11 LED Ultinon , mam s nima zkusenost ve sve Mazde, kde drzi perfektne hranu na regloskopu a pres technickou se dostali bez problemu. Zapomel jsem je prehodit a bez zadrhnuti, technik me rikal ze ho nezajima s cim svitim pokud je je schopen na regloskopu spravne seridit aby neoslnovali protijedouci a neprekracuji svitivost. Ty Philipsy maji spravne ohnisko jako zarovka tak doufam ze budou bez problemu i na motorce. Svetla habakuk. Tak jen ze je tu i tahle moznost.

    Doplněno:

    V aute mám zatiaľ Osram nightbreaker a spokojnosť. Skúšali sme aj tie lacné náhrady žiaroviek LED s číny no to bol otras a aj nastaviť to až tak dobre nešlo. Preto v tej cene radšej riešim LED reflektor ako žiarovku (ceny majú podobné).

    28.11.2023 od Matejr86

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist