globalmoto_duben_nolan




Nejde zapnout zapalování

  • 0

    2.10.2023 od Kovbojj

    Dobrý den mám burgman exekutive. Zapnu klíček a nic lehce otočím zpět a rozsvítí se a vše funguje postupně se to zhoršuje naposledy jsem málem scháněl ovoz nakonec se ale povedlo dorazil jsem domů. Po navratu se to zase trchu zlepšilo ale strach mi nedovolil odjet. Poradíte někdo kde hledat diky naschle

    Doplněno:

    Ahoj přátelé děkuji mnohokrát kouknu na to

    4.10.2023 od Kovbojj

    Ahoj přátelé děkuji mnohokrát kouknu na to

    4.10.2023 od Kovbojj

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 0

    2.10.2023 od ja1

    Spínací skrinka, zkus to prostrikat wd40

    Doplnit odpověď

  • 0

    2.10.2023 od zimirekm

    Ja bych do spinacky nejprve zkusil spray kontaktol aby tak zatekl pokud mozno vsude. Pripadne pokud se dostanes i z boku spinacky do vsech skvir atp. Ten bude fungovat na pripadnou oxidaci kontaktu. Zkusit pak klickem zapinat a vypinat, aby se dostal vsude. Pak idealne az druhy den pouzit silikonovy olej, v ZADNEM PRIPADE JINY NE. Bezna maziva ti budou leptat plastove a gumove soucastky, ktere tam jsou uvnitr. Riskujes pak to, ze zamek bude fungovat jen na cas, nez to bude ko. Do zamku patri jen a pouze silikon kvuli promazani.

    Doplnit odpověď

  • 0

    4.10.2023 od _pat_

    Budou to opotřebované kontakty na spodku spínací skřínky, tam kde je konektor.
    rozebrat, vyčistit a promazat. Někdy je to spečené, že se musí koupit nový.
    A když tě to potká na cestě, tak tam strč ruku a zahýbej s tím do strany.
    Jednou se mi to přihodilo na dovolené, stáhnul jsem to bindr páskou trochu do strany a dojel..

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.10.2023 od kokoška.

    KO spínací skříňka, bud rozebrat a vyčistit.

    Doplnit odpověď

  • 0

    16.10.2023 od Hydropes

    Jestli mozno...vymen tu spodni cast s kontakty...popr.celou skrinku.
    Cisteni je vzdycky jen na chvilku...

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist