globalmoto_duben_nolan




yamaha Warior 350

Odpovědí (2)
  • 1

    11.8.2023 od yozo444

    Ze by chudobná zmes

    Doplněno:

    sviečku som vymenil, dal som nový karburator na ktorom som uberal a pridaval bohatost zmesi a vysledok je stale rovnaky - motor naštrtuje hned ale akonáhle pridám čo i len trošku plynu tak strelí do výfuku a má tendenciu zhasnút. skontroloval som aj casovanie a je to v poriadku ...... Ľudia ide ma porazit ..... a to este pred cca 3 mesiacmi bezala v pohode a naraz jej preplo .......

    Dnes v 08:40 od kubica1

    Více na: https://www.motorka...LDM4Vi4jYEIuV1RgCmAK
    Copyright © Motorkari.cz

    23.8.2023 od kubica1

    Doplnit odpověď

  • 1

    11.8.2023 od robfor

    Zacal bych u svicky, je bila ? Pokud je bila a mas tedy chudou smes, dat vetsi trysku do karburatoru, pise se na webu, ze fabricky je tam 145 a dava se bezne 150 a vic, zvetsuje se postupne. Je to celkem bezna zavada.

    Vychozi nastaveni:
    42.5 pilot, 145 main, 3 notch on the needle, 2.25-2.5 turns out on the mixture screw

    Doplněno:

    sviečku som vymenil, dal som nový karburator na ktorom som uberal a pridaval bohatost zmesi a vysledok je stale rovnaky - motor naštrtuje hned ale akonáhle pridám čo i len trošku plynu tak strelí do výfuku a má tendenciu zhasnút. skontroloval som aj casovanie a je to v poriadku ...... Ľudia ide ma porazit ..... a to este pred cca 3 mesiacmi bezala v pohode a naraz jej preplo .......

    23.8.2023 od kubica1

    jo, jeste jedna vec, pokud mas malou hlavni trysku, pozna se to zpravidla tak, ze pri otevreni skrtici klapky cca na 3/4 a nejake rozumne zatezi motoru das postupne plny plyn. Pokud zrychluje az na maximalni plyn, bude hlavni tryska nejspis spravne velka, pokud s otevrenim na max zacne zpomalovat, mas stoprocentne moc chudou smes a malou hlavni trysku (hlavni tryska ovlivnuje jen rozsah 3/4 - plny plyn)

    11.8.2023 od robfor

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist