globalmoto_duben_nolan




Jede ale nepustí do otáček

  • 0

    7.6.2023 od Gerziik

    Zdravím,
    Vytáhl jsem po zimě.
    Vše na první pohled v pořádku, startuje, volnoběh drží ale nepustí do otáček, jak ve stoje tak za jízdy. Vypadá jakoby se dusila Viz. Video



    Předem moc děkuji za rady a
    S pozdravem

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 0

    7.6.2023 od zimirekm

    Ahoj. Pokud myslis tim "po zime" ted v cervnu, tak predpokladam, ze moto nekde stalo 7-8 mesicu. Otazka je, co mas v nadrzi? Pokud klasiku, natural 95, pak mas v nadrzi pekne svinstvo a samozrejme vodu.

    Doplněno:

    Měl jsem jí vytaženou už někdy na přelomu března/dubna jen až teď to je čas řešit... nicméně přes zimu v ní byla tak čtvrt nádrž 100ky kterou jsem po zjištění tohoto problému vypustil a teď má plnou zase stovky.
    Jen ještě doplněk v servisu jsem už byl a podle diagnostiky je zdravá

    8.6.2023 od Gerziik

    Měl jsem jí vytaženou už někdy na přelomu března/dubna jen až teď to je čas řešit... nicméně přes zimu v ní byla tak čtvrt nádrž 100ky kterou jsem po zjištění tohoto problému vypustil a teď má plnou zase stovky.
    Jen ještě doplněk v servisu jsem už byl a podle diagnostiky je zdravá

    8.6.2023 od Gerziik

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.6.2023 od Super-Ňuf

    Gerziik: Nejdriv bych nechal motorku uplne zahrat, to znamena 3 dilky na teplomeru, nez ji budu vytacet

    Jestli mas kvalitni benal, zkus hned po startu, sahnot na vsechny svody vyfuku, zda jedou vsechny valce. Potom bych pockal, az se zahreje motor a zkusil tomu nalozit a sledoval, zda se mi bude hybat ( skrtici klapka vyfuku = privera) i sahnout, zda z vyfuku funi dostatecny tlak vyfukovych plynu. Treba ti tam neco v zime vlezlo a chciplo

    Doplněno:

    Jede na všechny válce, a klapku nemá (healtech ese a komplet svody najeto takto asi 10k km a problem nebyl)

    13.6.2023 od Gerziik

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.6.2023 od Fueltank

    Podle diagnostiky ok? Kolik ukazovala klapka % otevření při plným plynu? Viděl bych to na špatný TPS senzor...

    Doplněno:

    Když taháš za lanka cvaka to od dorazu k dorazu? Mrkni fyzicky do těch klapek jestli otvírají naplno, pokud ano bude v háji ten tps senzor, případně ho zkusit poklepat jestli se něco změní.

    14.6.2023 od Fueltank

    Předpokládám že to je ten 3 údaj od spodu( něco ... škrtící klapky-uhel otevření nejspíš). Musí tam být 100 nebo 99%

    14.6.2023 od Fueltank

    Já tam vidím max. 52,9 %, žádných 100! To znamená že ti za A) odešel TPS senzor nebo za B) něco blokuje klapku která nejde otevřít do plna.

    14.6.2023 od Fueltank

    Hodnotu klapky s plným plynem nemám ale,

    https://youtube.com/...UhoPs?feature=share3

    Hodnoty ukazuje správně,
    Od 20s videa je vidět a slyšet jak nepustí... dál

    13.6.2023 od Gerziik

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist