bmw_r1300gs_cartec




Závada motoru silné klepani a nedrží volnobeh

  • 0

    29.4.2023 od Pasekk

    Zdravím všechny mistry plného plynu , konečně jsem si splnil sen a koupil Ninju, vše vypadalo dokonale až jsem byl v extázi z te radosti, ze konečně .. 300km a motorka mi začala zpívat tak jak je na videu, ztráty výkonu jsem nezaznamenal, ale neudržela volnobeh, nebudu ji startovat znovu, píšu sem protože vim ze je tu spousta lidi co jsou v tomto oboru mistři a mohli se s tímto zvukem setkat. Víte někdo co s tím je a jestli to půjde opravit.. ? Diky, a kolama dolu !

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    30.4.2023 od Jirkahu71

    první na co bych se šel kouknout by byly rozvody, jestli to je na značkách. a určitě bych to nestartoval.

    Doplnit odpověď

  • 0

    29.4.2023 od honza511

    Nechci ti kazit radost ale tato generace nebyla povedená....Dle videa možná rozvody,spojkový koš? Já také s radostí tento model koupil a po 4000km mi zaklepala na klice. udělala se GO klikovky,motoru,čerpadlo a pak v nbí znovu zakukalo hned po 400km..... Takže ve finále jsem jel pro jiný motor k sousedům do PL. Ninju už dávno nemám,ale případně mám ten starý motor v krabici....nějaké díly k dispozici...jenom se mi to tu válí

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist