globalmoto_duben_nolan




Výfuky a homologace

  • 0

    20.12.2022 od LowAndSlow

    Zdravím. Jako mnoho vlastníků přede mnou řeším co se zvukem xj6. Rád bych tedy pořídil nějaký výfuk s homologací. Kupovat ovšem něco typu leo vince za 20k když motorka byla za 80 nemá moc smysl. Chci se proto zeptat, zda je například možné mít tam nehomologovaný a nechat ho dopsat přes Dekru do TP nebo něco podobného. Samozřejmě kdybyste někdo nějaký prodával tak se nebudu zlobit. Díky.

    Doplněno:

    Jo to je pravda to jsem zapomněl, je to 2011. A dík za rady

    20.12.2022 od LowAndSlow

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (5)
  • 1

    20.12.2022 od Rooks

    Ahoj, mám Vance & Hines bez homologace a mám zapsáno v TP přes protokol, co vyhotovila Dekra. Jakmile se začně měřit na STK hluk, tak je mě tento zápis k hovnu, protože nesplňuji hlukový limit se kterou moto bylo uvedené do provozu. Ale jak se říká, rebelie je v každém z nás a proto se moc nevzrušuji a až nastane problém tak ho pořeším .

    Pajas

    Doplněno:

    ahoj, správně ti toho Vance zapsat stejně neměl...

    2.1.2023 od Martin167

    Ahoj, zajel jsem na Dekru Blovice. Manik na to kouknul, vyhotovil dokument, díky kterému pak necháš zapsat vyjímky do TP. Stalo mě to 4t. Když tak mě cinkni řeknu Ti víc 728121427. Pajas

    23.12.2022 od Rooks

    Zdravím. Můžu se zeptat jak to s tím zápisem probíhalo a kolik to stálo? Bych si kdyžtak koupil nějaký co se vejde do hluku

    22.12.2022 od

    Zdravím. Můžu se zeptat jak to s tím zápisem probíhalo a kolik to stálo? Bych si kdyžtak koupil nějaký co se vejde do hluku

    22.12.2022 od LowAndSlow

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.12.2022 od ja1

    Výfuk se nikam nezapisuje, bývá na něm vyřazena homologace, taky záleží na roku výroby motocyklu

    Doplnit odpověď

  • 0

    20.12.2022 od Slávek-TDM

    MIVV ve slevě za 8.5k s homologací by ti nestačil? Nepíšeš teda rok výroby, takže odhaduju podle ceny motorky.
    https://www.vyfukyna...n-full-titanium.html

    Doplněno:

    Na tohle jsem taky koukal. Bohužel to je jen koncovka co neudělá v zásadě nic se zvukem jak se nasazuje na tu plechovku pod motorkou.

    20.12.2022 od LowAndSlow

    Doplnit odpověď

  • 0

    21.12.2022 od CRF1000

    K problematice měření hluku na STK vydalo MDCR instrukci číslo 7/2022...všechny STK msuí být vybaveny přistroji k měření do 1.1.2024.Takže od 1.1.2024 se začne měřit. Vance/Hines půjdou dolů.

    Výfuk jako takový se nikam nezapisuje, zapisují se výjimky nebo případné odchylky od původní homologace, výjimky na základě JEJICH udělení MDCR, odchylky - NAPŘÍKALD náhrada továrních dílů jinými - na základě protokolu některé z technických zkušeben

    Doplněno:

    Vance/Hines půjdou dolů..... Neviděl bych to tak černě :)

    24.12.2022 od Rooks

    Doplnit odpověď

  • 0

    22.12.2022 od kokoška.

    Kup laďák s homo, a když budeš chtít vyndej killer

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist