globalmoto_duben_nolan




Výměnna kluzáků ve vidlicích

  • 0

    8.3.2021 od mik119

    Ahoj,

    nevíte někdo,jak se mění trubky ve vidlicích na Hondě CB1000R?Jsou na závit nebo je to nějak vlisované v té spodní části vidlic?Origo trubky jsou komplet se spotkama vidlic za velký peníze a druhovýroba se prodávají jenom čistě trubky.
    Mám kluzáky dost poškrábané.Předchozí majitel včas neměnil prachovku a dostal se tam bordel a poškrábal se povrch trubky.Měnil jsem gufera i prachovky,ale pořád to děla po propružení vidlice takový nazlátlý film na povrchu.Prstem film odstraním,jenom když přitlačím.Nevím jestli je to olej,nebo nějakej bordel.Taky jsem chtěl vyměnit futra na trubkách ale sada od All Balls,co měla být pro tento model motorky nesedí.Horní futro je moc tlusté a spodní zase má menší průřez v kroužku,takže při zmáčknutí má větší průměr než origo,takže jsem tam nedal z té sady nic.Vyhozené penízePonechal jsem původní futra,nebyli nějak moc poškozený.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    8.3.2021 od Norik

    je tam jemný závit(zalepelý) nebo u některých je ještě červík na zajištění

    Doplněno:

    Nahřát a do dirky nahoře v trubce přes tyčku povolit.dole těsnící je o-kroužek takže rozumně s nahřátím,

    12.3.2021 od Norik

    Děkuji za odpověď.Takže stačí nahřát horkovzduškou a závit povolí?Nebo je potřeba nějaké spec. nářadí?

    8.3.2021 od mik119

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.3.2021 od ja1

    potrebujes razovku

    Doplněno:

    bez razovky te ti bude trubka uvnitr protacet

    10.3.2021 od ja1

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist