globalmoto_duben_nolan




Netáhne v nízkých otáčkách

  • -2

    16.11.2020 od tom154

    Zdravím potřebuji poradit. Na hondě nsr 125 mi odešlo těsnění pod hlavou a když jsem to měl rozdělaný tak válec už se mi taky zrovna nezdál takže jsem sehnal jiný použitý válec s pistni sadu co byly vpořádku. Co jsem to složil tak motorka moc nechce jet v nízkých otáčkách ale když povoluju šroub na bohatost směsi tak jede lépe ale už ho mám povolený o více jak 4 otáčky což se mi nezdá když v manuálu je psáno 2 ,5. Ale zase když ho utahuji tak motorka při rozjezdu prská a nechce se pořádně nechat vytočit a jede nepravidelně jako kdyby byl špatný předstih. Měnil jsem svíčku přívod benzinu je ok karburator jsem čistil a profukoval i když byl úplně čistý kontroloval jsem jestli nezůstala zasekla privera ale normálně chodí. Nějaké nápady?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (1)
  • -1

    18.11.2020 od JardaZ.

    Máš správnou velikost trysek, není druhý válec s jiným objemem nebo upravované přefukové kanály? Dále stav vzduchového filtru nebo odpojená/nefunkční výfuková přívěra - možností je moře, jde o dvoutakt.

    Doplněno:

    Tak jsem si zkusil ještě pohrát s bohatostí směsi a už jede. Ještě to budu dolaďovat

    18.11.2020 od tom154

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist