globalmoto_duben_nolan




Barva/pneu nesedí s TP??

  • 0

    23.8.2020 od filip_g

    Čau, od strejdy jsem zdědil Fichtla a chystáme se ho přepsat na mě, ale narazili jsme na problém. V TP je napsaná barva "zelená-základní", ale Pincek je modrej (zřejmě lakovanej). Maska je stříbrná. Zpod laku jakoby vylízá origo tyrkysová, rám je taky tyrkysový a kříž, stupačky, zadní vidlice atd. jsou zelené (viz foto: ). Takže se ptám, myslíte, že s tím projdu EK? A taky: Ve velkém TP jsou psané jakési pneumatiky 2,27-16 (přední i zadní), když přitom na Pio mají být údajně 2,50x16 vpředu a 2,75x16 vzadu, ne? Nějak tomu nerozumím. Má s tím někdo zkušenosti? Děkuji za každou radu.

    Doplněno:

    Odkaz na obrázek zde: https://ibb.co/n0VVyXL

    23.8.2020 od filip_g

    Odkaz na obrázek zde: https://ibb.co/n0VVyXL

    23.8.2020 od filip_g

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • 3

    23.8.2020 od CRF1000

    bud to někdo chybně uvedl do TP, nebo je na motorce to co tam nepatří...pokud jde o barvu, ten co to lakoval porušil povinnost nahlásit do 5 dnů na DI policie, později ( po roce 2001) do 10 dnů na dopravním úřad tuto změnu....nahlásí se to ted, po letech, pak můžeš na evidenčku..

    nechápu jedno, podobné věci se zjišťují po 30 letech...kde byla 30 let ta motorka?

    Doplněno:

    Znova, není to problém přepisování, ale předtisku TP vzor knížka od výrobce, vykytuje se napříč modely jawa 50

    23.8.2020 od cmiral

    puvodni maly TP ( mala knižka) obsahoval udaje uz vytistene vyrobcem, bilou listovaci knizku vydavala policie a pokud nebyla prvni cast knizky s technickymi udaji predtistena vyrobcem, vyplnovala do ciste knizky technicke udaje policejni urednice rucne, tam mohlo dochazet k chybam

    23.8.2020 od CRF1000

    nebo jawa-50.cz, známý expert na 50 "pajka"

    23.8.2020 od cmiral

    Co vím v TP knížka je psán neexistující rozměr a majitelé pak budou mít problém na stk. Mě duplikát vystavili už se správným rozměrem. Proč to nikdy nikdo neřešil nevím. Řešilo se to někde na forech jawařů veteraforum, jawamania, jawa50.wz.cz ap.

    23.8.2020 od cmiral

    Doplnit odpověď

  • 1

    23.8.2020 od cmiral

    Problém rozměrů pneu je znám, někde to opraví na registru bez problémů, někde dělají ofuky. Barvu na EK napíšou do závad a požádate o změnu. Už se zapisují jen základní barvy, mám metlu kapučíno a napsali mi jen šedá.

    Doplněno:

    tak zrovna kapučíno je hněda nebo žlutá

    23.8.2020 od CRF1000

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.8.2020 od Julip2

    Zelena a modra barva, to je barvocit.Zbytek výše.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist