globalmoto_duben_nolan




YBR 125 - cukání v otáčkách

  • 0

    17.7.2019 od ElzoPoruba

    Ahoj. Vlastním YBR 125, rok 2006 karburátor.
    Řeším problém, okolo 7 - 9 tisíc otáček motor nepravidelně vynechává, jako by nedotékal benzín do plovákové komory.
    Při jízdě okolo 90 -100km je to nejhorší. Už jsem měnil vzduchový filtr, ultrazvukem čistil karbec, čistil celou palivovou cestu, měnil svíčku, měnil kabel ke svičce, měnil indukční cívku, měnil těsnění na přírubě, rozpletl kabelový svazek, jestli tam není někde problém v izolaci. Byl jsem ve dvou servisech a ta potvora vždy po cestě do servisu funguje normálně, tudíž na nic nepřišli. Také když jedu na plný plyn a uberu na půl plynu, tak se to jakoby zadusí a zhruba po 3 sekundách se zase chytne a táhne, už opravdu nevím, na co se mám zaměřit.
    Díky za každou radu.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    18.7.2019 od X-tra-X

    A zapalování funguje na 100%? Tipoval bych problém někde tam...

    Doplnit odpověď

  • 0

    28.7.2019 od Honza_125

    Já tohle řešil u svojí Suzuki GS500E..
    Ročník 96 karbcovy motor, jak vyšitý.. Furt se to dusilo, zralo to jak tank a furt nějaký takový problém..
    Byla ve dvou servisech u starých profesionálů, co dělali závoďáky na okruhu a nikdo to nebyl schopný vyřešit.. Prý vyměnit karbce za 20k.. Tak to určitě..
    Tedka na jaro šla k jednomu mladému solidnimu borcovi, co si s tátou otavrel nedávno servis na jednostopé a za 3k mi vyměnil jehly pružinky, těsnění a prostě celou spotřební sadu na obou karburatorech, seřídil a motor se těší stejné slávě, jak před dvaceti letech, kdy vyjel z linky..
    YBRko jsem taky měl.. Zkusil bych prokonzultovat se servisakem tuhle možnost..

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist