globalmoto_duben_nolan




hučení v náklonu

  • 0

    19.4.2019 od Tomis69

    Ahoj. Prosím o radu. Za jízdy v náklonu se ozývá hučení a rezonování, které cítím až do sedačky. Dělá to jenom v náklonu, při jízdě přímo ne. V kardanu je zánovní olej, v servisu mi řekli, že ložisko v kole je v pořádku ale kolo sundané neměli.Také mi připadá, že to v zatáčce nedrží ideálně stopu. Připadá mi takové nejisté zadní kolo.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (3)
  • -2

    20.4.2019 od Kuba3

    Prejed rukou po gumach,jestli uz nejsou trosicku oskakane a zubate.presne tohle mi delaly gumy.na rovince v poho,ale v urcitych naklonech to drncelo a hucelo.

    Doplněno:

    Fotky zadní gumy mám v deníku.

    22.4.2019 od Tomis69

    Tak jsem prohlédl gumu a asi by to mohla dělat ona. Částo vzorku trochu vystupují. Jenže mi to nedalo a vyměnil jsem i olej v kardanu.To, co vyteklo, bylo pěkně černé.

    21.4.2019 od Tomis69

    O.K. Jdu na to.

    20.4.2019 od Tomis69

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.4.2019 od StB

    Hučení a rezonování při jemném náklonu mi dělala zadní guma. Hlavně se to projevovalo na hodně kvalitních hladkých silnicích.

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.4.2019 od juryna007

    Ahoj co pneu.? Hučení a rezonance dělají ložiska, co dotažení kola jako takového...

    Kolik to má kilometrů.?

    Doplněno:

    Motorka má najeto 117tis. km. Je mi jasné,že takhle na dálku něco odhalovat je těžké. Jen jsem myslel, jestli s tím nemá někdo zkušenost. Pneu je zánovní Metzeler.

    20.4.2019 od Tomis69

    Čteš co je v dotazu? Hučí to v náklonu, ložiska budou hučet pořád, ale na dálku je složité něco odhalovat.

    19.4.2019 od StB

    Doplnit odpověď


Otázka je již vyřešena.


TOPlist