bmw_r1300gs_cartec




BMW navigator IV

  • 0

    19.7.2018 od Peetrs30

    Zdravím. Nevíte někdo zda na držák navigace BMW navigator 4 pasuje jiná navigace .jde mi o to že mam na moto tento original držák ale bohužel navigaci ne . Tak jestli mam shánět original navigaci nebo existuje nějaká alternativa co by pasovala na držák včetně napájení. Díky za případný odpovědi.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    19.7.2018 od Novis

    Řekl bych že tam bude pasovat garmin, když navigator je vlastně garmin

    Doplněno:

    Díky za info .

    20.7.2018 od Peetrs30

    Doplnit odpověď

  • 0

    19.7.2018 od GSpetr

    Ne do držáku jde pouze BMW Navigator.

    Doplněno:

    Tak ty tlačítka bych i zkousnul kdyz by nešli hlavne kdyz pujde napájení navigace . Myslis tim ze do tohoto držáku by šla 5 i 6 . Ja se právě díval po 4 a nejak ji nemuzu vubec najit . Ještě by stalo za zkoušku ta 660 zda by tam fungovala ale tu musim nekde sehnat na půjčení a vyzkoušet. Díky za informace .

    20.7.2018 od Peetrs30

    Možná by pasoval Garmin 660 ,ale určitě ti nepujdou ty tlačítka. Jinak tam můžeš dát jak Navigator 4 ,5 ale i 6.

    19.7.2018 od GSpetr

    Možná by pasoval Garmin 660 ,ale určitě ti nepujdou ty tlačítka. Jinak tam můžeš dát jak Navigator 4 ,5 ale i 6.

    19.7.2018 od GSpetr

    Díky. Ja si to myslel ze to nebude tak jednoduchý.

    19.7.2018 od Peetrs30

    Doplnit odpověď

  • 0

    24.7.2018 od Simon4ever

    Ahoj vidím vlákno k navigaci NAVI4 a chtěl bych se Tě zeptat jaký mapy máš v navi - rok. a jak jsi aktualizoval... Mám ji také ale staré mapy 2010 a chtěl bych to aktualizovat.

    Díky moooooc Simon4ever

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.7.2019 od Kohouťák

    Ahoj
    Pasuje tam 5 a 6.Dej originál nebudeš litovat.Ovládání na řídítkách je návykové.Zoom je genialní.
    Když něco hledáš ,není nic dokonalejšího.Mám 6 a 3000km po Evropě v kombinaci s počasím online.

    Doplněno:

    no ještě se teď dělá adaptér do toho držáku bmw navigace a potom tam můžeš dát i mobil a bere si to z toho i napájení. Číňani to maj na aliexpresu a ebayi za 20 -30 usd

    18.7.2019 od tomaskat

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist