bmw_r1300gs_cartec




nejde volnobeh

  • 0

    13.7.2017 od dvojtaktmaniac

    zdravim, mam problem s mojou apriliou. prestal fungovat volnobeh, to znamena ked pustim plyn zdochne. podozrenie padlo hned na karburator ale ja som ho este nikdy nerozoberal, lebo mam strach ze ma nieco prekvapi a nezlozim ho spat, pritom mi treba vycistit asi len trysku volnobehu. karburator je dellorto phbh 28 bd. inak motorka je v technicky dobrom stave, motor po celkovej generalke, volnobeh isiel bez problemov ked som ju kupoval, no vlastne vsetko, diky za odpovede

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 1

    14.7.2017 od Eastrider

    "Prestal fungovať" To ako za noc, zrazu, alebo postupne každý deň klesali voľnobežné otáčky, až to zdochýňa ?
    Štartovať sa dá, jazdí v pohode ? Vzduchový filter nie je plný ?

    Inak, ako prvý krok by som len pridal na voľnobežných otáčkach.

    Doplněno:

    dnes som ju zapol a nastavil o pol otacky viacej a funguje to ale zatial som sa nepresiel lebo som teraz po operacii, par dni to pocka. vlastne toto mi robi aj na babette ked idem dole kopcom tak skoro ide skapat ale inak celkom ok. hadam sa to poriesilo + nalial som ny benzin lebo ten co tam je asi stary

    14.7.2017 od dvojtaktmaniac

    no dlhsie som na nej nejazdil, len teraz 3 krat po sebe, postupne sa ako keby aj prebrala lebo bola leniva, startuje velminpekne aj ked tam mam momentalne slabu baterku a jazdi tiez dobre len ten volnobeh. tak teda najprv skusim pozriet airbox a potom potocit volnobehom len nwm ktory srob to je

    14.7.2017 od dvojtaktmaniac

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.7.2017 od Jirkacbx

    Nemáš jen velkou vůli na rukojeti plynu?

    Doplněno:

    nakoniec to bolo zasratym vyfukom, dlhsie stala a tak som klasicky ocistil sviecku a karbec a trochu dosteloval rukovat, no bola leniva stale, tak som vycistil vyfuk a rovno ho aj nanovo natrel a uz to vyzera v cajku. skusal som len v garazi a skoro mi pukli bubienky :D

    19.7.2017 od dvojtaktmaniac

    no ciastocne chyba bola aj v tom ze mam prasknute uchytenie packy spojky, ked som ju natocil a zatial zapaskoval tak to uz ide, mimochodom je to jedina vadna vec, ostatok je porobeny, len nwm najst diely

    15.7.2017 od dvojtaktmaniac

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist