bmw_r1300gs_cartec




Volnoběžka Virago 750

  • 0

    7.7.2015 od Zdenulka

    Ahoj všem, mám dotaz na zřejmě obligátní problém u tohoto typu moto. Při startování se ozývají rachotivé zvuky, což je volnoběžkou. U starších typů Viraga to je časté. Řešil jste to někdo? Výměnou? A cenově to bylo jak? Děkuji a hezké letní dny se spoustou pohodových kilometrů.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (4)
  • 0

    7.7.2015 od bill56

    náhradní díli virago 750xv ............. přímo volnoběžka virago xv750

    Doplněno:

    Jo, pár maníků máme, co už to měnili...

    8.7.2015 od rancher

    Děkuji, to jsem si našla také. Spíše mě zajímaly ceny výměny po republice a zkušenosti.

    8.7.2015 od Zdenulka

    Doplnit odpověď

  • 0

    27.6.2016 od Fugas7A

    Dotaz na bananos. Jak dlouho ti to rychlá? Koupil jsem před měsícem XV 750 a asi mi to rychlá taky.

    Doplněno:

    Ne rychlá, ale rachtá

    27.6.2016 od Fugas7A

    Doplnit odpověď

  • -1

    9.7.2015 od Horalll

    Je to dost častý problém xv a zrovna největší u 750, pokud to necháš rachtat při startu, docílíš toho, že odejde ozubené kolo rotoru, které je pevně spojené s magnetem a to stojí bratru kolem 20tisíc a je už poměrně nesehnatelné, oprava není zas až tak náročná, spočívá v repasi startéru a hlavně v úpravě ozubených kol a výrobě podpěrných podložek a to je přesná strojařská práce a kdo tom nic neví, tak ať se do toho vůbec nepouští, něco viz odkaz
    horal.honda@gmail.com

    http://www.tr1.de/pa...Query=num=1209989080

    Doplnit odpověď

  • -2

    7.7.2015 od bananos

    to je problem starsich virage me to rachta porad ale cena ???? tak to necham rachtat je to trochu lepsi s nabitou baterii

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist