globalmoto_duben_nolan




Nejde do otáček

  • 0

    29.6.2015 od Ondra0007

    Zdravím, dnes jsem koupil husu 360.. Má být přiškrcená na nějákých 13kw a otevřená má mýt 38kw... Když ji nastartuju běží hladce až do otáček Ve kterých by se měli otevřít klapky a přijít ten správný výkon.... Přívěřa je OK, klapky neslepené a vypadají dobře, karburátor vyčištěný, muj názor že gufero u kliky to není (nejde samovolně do otáček) a už nevím co zkusit aby se z ní stal ten dravec kterým má být. Je možné že je chyba v elektrice? piště cokoli co by to mohlo být. Děkuju

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    29.6.2015 od ja1

    zjistit od které firmy to seškrcení je a pak vygooglovat jak ta sada vypadá. tu pak odstranit.

    Doplnit odpověď

  • 0

    30.6.2015 od Daniel_cz

    Mně se to škrcení nezdá. Vůbec pochybuju, jestli se to škrtilo. Navíc se 13 kw by to nejelo skoro vůbec. Přívěra je mechanická, takže tam neni moc co by se tam pokazilo. Spíš je motor v hajzlu a prodejce krmil. Ale určitě to nevim. Jinak 360 motor neni celkově nijak dobrej a v dnešní době už vůbec ne. Pár dnů zpátky jsem ho poslal pryč a jsem rád.

    Doplněno:

    Píst, i válec vypadají dobře, žádné rýhy, nic. Komprese suprová, spojka neklouže, kvalty drží. Elektriku jsme napojil natvrdo, tou to tedy taky není.

    30.6.2015 od Ondra0007

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist