bmw_r1300gs_cartec




Chladič Te 450

  • 0

    30.9.2016 od rzemanek66

    Zdravim, uz po 3ti me praskl chladic vzdycky na hrbetu zebra, zadne znamky poskozeni od kaminku a podobne takze si myslim ze je prozrany.Otazka je jaky a kde koupit?Nasel sem na ebay od 2500 ale je to cina.Na ceskych strankach ceny od 5000 az 10000.Nejake rada zkusenosti, co se vyplati koupit?

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (2)
  • 0

    30.9.2016 od Fic6

    Ahoj, nech si to odborně zavařit někde kde svařují hliník nebo přímo chladiče. Měl jsem taky Husku TE 450 a ten samý problém. Pokud chceš nové, tak vem klidně tu čínu. Objednával jsem už asi 4 páry a vždycky vypadaly dobře - jsou hrubší oproti originálu, takže budou víc chladit a obvodový plech měl vždycky cca 2-3mm - tak bude asi i pevnější. Ovšem zkušenosti s provozem těch chladičů nemám, ale nikdo se mi zpět neozval, že by to byl šmejd.

    Doplněno:

    Diky moc za rady!Chladic vzdy lepim a drzi ale obevi se jina prasklina.Podivam se na ten aliexpress.

    30.9.2016 od rzemanek66

    Ještě doplním že jsem chladiče objednával z aliexpress.com

    30.9.2016 od Fic6

    Doplnit odpověď

  • 0

    10.10.2016 od george616

    Nazdar ,číny se vůbec neboj sám je mám a vyjdou na zlomek co u nás a fungujou .
    Objednaval jsem na e-bay a měl jsem to i se silikonovýma hadicema a víčkem bral jsem GPI-racing.
    Boky jsou zesílené a seděj bez problemů do 10 dnů jsem to měl doma koukni na můj deník

    http://www.motorkari...etail&ddid=58259

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist