bmw_r1300gs_cartec




Přední osa a ložiska

  • 0

    11.5.2016 od Basse

    Mám se svým GL drobný problém. Při náklonu cca o 15 stupňů cítím mírné brnění a hučení na předním kole. Asi ložiska. Výměna asi není problém ale mechanik u kterého jsdm to měl vloni na přezutí mi poškodil závit na ose a už to asi nepůjde po rozerbrání dát zpátky. Poradíte někdo kde se dá sehnat jetá osa předního kola s maticí? Orig je za 3800Kč do 3 měsíců. A ložiska by šlo taky nahtadit ekvivalentem nebo jsou speciál od Hondy? Díky.

    Odpovědět Doplnit dotaz

Odpovědí (6)
  • 0

    11.5.2016 od ja1

    opravit závit a dát novou matku,nebo udělat osu umí každý soustružník...ložiska zjistíš podle čísel zda je umí i v prodejně ložisek objednat levněji od jiného výrobce

    Doplněno:

    Není co dodat, snad ješte se dívat po bazarech na díly. Na partsdepot.cz ses díval ?

    11.5.2016 od Bicman

    Doplnit odpověď

  • 0

    11.5.2016 od mikni

    Ahoj a nehučí ti takhle náhodou guma?Mě už se to stalo,podívej se jestli na ní nejsou plošky,pak na ní vystoupnou takové hrany a ty to dělají,jinak asi ložisko,jinak to nevidím,té ose bych moc nevěřil Milan

    Doplnit odpověď

  • 0

    12.5.2016 od mariano

    ložiska předního kola většinou neodcházejí...to by musel někdo sakra přetáhnout osu

    Doplnit odpověď

  • 0

    13.5.2016 od Frigolin

    mě osobně hučela guma.ale stejně pro klid bych osu vyměnil,jezdit na něčem co není ok je o hubu .já tedy koupil i ložiska vyndal jsem staré a s nimi šel normálně do ložisek tam jsem koupil Ameriky za 500 i s gufery.od té doby mám klid.

    Doplnit odpověď

  • 0

    14.5.2016 od Dicky

    Taky jsem už měnil ložiska v předním kole na 1500ce a to bylo vůlí,předek plaval,myslel jsem že to je v tlumičích,nebo vydle.Od té chvíle mám pokoj.

    Doplnit odpověď

  • 0

    7.6.2016 od havrandero1

    Kolega má pravdu ložiska to asi nebudiu to by muselo mýt přes 200 000 km vidím to na přední gumu protože je předek hodně těžkej a tím přední guma trpí prostě se zboří kostra a pak to žvejká počítej 2 přední a jedna zadní guma opak jine motorky.

    Doplnit odpověď


Pro vložení odpovědi se přihlaste.


TOPlist