Yonny Hernandez dostal na Brno přilbu LS2 v českých národních barvách

Speciální barvy a speciální designy jsou oblíbeným způsobem, jak zatraktivnit závody MotoGP. Od kompletních motocyklů přes designy závodních kombinéz až po speciální lakování helem je při zvláštních příležitostech používají týmy, výrobci i jezdci.

Yonny Hernandez dostal na Brno přilbu LS2 v českých národních barvách

Svými originálními helmami je známý například Valentino Rossi, ale na letošní Velké ceně České republiky bude v přilbě se speciálním lakováním startovat pilot týmu Aspar Ducati Yonny Hernandéz, který pojede v přilbě LS2 v českých národních barvách a s českým státním znakem.

Přilba vznikla ve spolupráci českého dovozce přileb LS2, firmou ASP Group s.r.o., a španělského výrobce, kteří tak chtějí potěšit české fanoušky a diváky a zároveň poděkovat majitelům přileb LS2 za jejich přízeň.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 7x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • ASP Group

    ASP Group s.r.o. je akreditovaným zástupcem firmy Access Motor Co., Ltd. v České a Slovenské republice. Dále dovážíme čtyřkolky TGB, čtyřkolky ARCTIC CAT, pneumatiky a disky na čtyřkolky ITP, helmy LS2 Helmets, tlumiče FOX Racing Shox, racingové doplňky na čtyřkolky HOUSER Racing, výfuky na quad...
TOPlist