Yamaha Tricker a budoucnost Yamahy

Pod heslem „Minimum motocyklu, maximum zábavy“ začala Yamaha vyrábět zábavný motocykl s názvem Tricker. Tento model poháněný čtyřdobým jednoválcem 250 ccm v sobě slučuje trialové prvky s praktickými vlastnostmi s ovladatelností srovnatelnou snad jen s bicyklem. Díky hmotnosti pouhých 110 kg si s ním poradí i naprostý začátečník, zkušenějšímu motorkáři pak nabídne spoustu legrace.

Yamaha Tricker a budoucnost Yamahy

Yamaha Tricker

Yamaha Tricker Pro
Na Trickera navazují další studie, které se podle zájmu velmi rychle mohou stát skutečně vyráběnými modely. Tricker Pro je křížencem bicyklu BMX a trialové motorky s hmotností ještě o 16 kg nižší než u klasického Trickera.
Yamaha Tricker Pro

Yamaha Air Tricker
Tady už je Trickerové šílenství dovedeno do důsledků: karbonový rám, hmotnost 90 kg, velká obrácená vidlice, stupačky ve středech kol...
Yamaha Air Tricker

Yamaha Chivicker
Něco praktičtějšího - verze Chivicker s čtyřdobým motorem 50 cm3 - sedlo z jízdního kola.
Yamaha Chivicker

Yamaha Passol
Passol je koncept ekologického městského skútru s hmotností pouhých 45 kg, takže nebude problém jej například poponést do schodů. Je možné, že se v Evropě objeví již v roce 2005...
Yamaha Passol

Yamaha Divide
Divide znamená anglicky „rozdělit, rozdvojit“ a tím je řečeno vše. Elektricky poháněné vozítko které složíte do kufru automobilu... pamatujete na slavný český bicykl nazývaný skládačka?
Yamaha DivideYamaha Divide
Yamaha Pocke
Odnož myšlenky Divide, ale s místem pro přídavné baterie.
Yamaha Pocke

Yamaha FC06
FC06 je hlavně pastva pro oči díky proskleným bokům nabízejícím pohled na motorové ústrojí s jednoválcem 50 cm3, který nabíjí hlavní elektrický pohon. Koncept slibuje vybavení navigací GPS a navíc možnost využií skútru jako nouzové elektrocentrály s výkonem 300 W - chytrá myšlenka.
Yamaha FC06

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 3.00
Známkováno: 2x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist