Další MT-09 od Yamahy: Street Tracker

Uplynul přesně jeden rok od představení první MT-09 a Yamaha nyní přichází s její třetí verzí s názvem Street Tracker. Řada MT se tak rozrůstá o další model, a když budeme dnes chtít novodobá eMTéčka spočítat, dostáváme se už na kulatou pětku: MT-09, MT-07, MT-09 Street Rally, MT-125 a MT-09 Street Tracker.

Novinka vychází z modelu MT-09, ale designově je inspirovaná stylem scrambler a dirt track. MT-09 Street Tracker pohání opět kapalinou chlazený tříválec o objemu 850 ccm s výkonen 115 koní. V Yamaze ale nový model doplnili o karbonové a hliníkové díly - například, krátký přední blatníček je z karbonu. Vidět můžete také široká řídítka a ploché dvoubarevné sedlo z kůže, po stranách potom tabulky na čísla. Výfuková koncovka od Akrapoviče bude ale za příplatek.
Street Tracker je tedy určen pro jezdce, kteří kladou důraz na individualitu, hledají maximální potěšení z jízdy a únik z nudy. My už se tešíme na první jízdu a redakční test.
Yamaha MT-09 Street Tracker bude dostupná od konce srpna 2014. Doporučená prodejní cena bude od importéra upřesněna později.

Oficiální video


Není zapnut JavaScript. Tento text má být nahrazen přehrávačem.

Stáhněte si vybrané fotografie na pozadí vašeho PC

Jak se Vám líbil tento článek?
Hodnocení (3x):TOPlist