Španělská značka přileb NZI má nového dovozce

Španělsko je nejen líhní největších talentů motocyklového silničního sportu, ale také zemí s bohatou tradicí na výrobu motocyklových přileb. Příkladem je značka NZI, jejímž dovozcem do ČR se stala firma MMB s.r.o.

Španělská značka přileb NZI má nového dovozce

Historie značky NZI přitom sahá hluboko do minulosti - první přilbu ze sklolaminátových vláken vyvinul zakladatel firmy Nazario Ibanez už v roce 1982, a továrna ve španělském městě Yecla od té doby vyprodukovala více než 11 milionů přileb. V současnosti prodává svoje výrobky do více než 30 zemí po celém světě. NZI využívá vlastní technologie nejen v oblasti skořepin, ale také u výstelek, kam zavedla nové materiály a použila je tak, aby dosáhla velmi dobré ochrany při optimální hmotnosti.

Značka NZI se úspěšně prezentuje také ve světě motosportu, a má na kontě řadu slavných jmen jako Alex Crivillé, Jorge Aspar Martinez, Alvaro Bautista, nebo Jorge Lorenzo.

Pro běžné zákazníky má v nabídce tři druhy přileb: integrální, vyklápěcí a otevřené jetky, k jejichž výrobě používá tři druhy materiálů: kompozit, Nugemu a termoplast. Firma klade důraz hlavně na aktivní i pasivní bezpečnost, atraktivní design a komfort. Speciální kategorii její produkce tvoří přilby vhodné pro ženy a děti.

Přilby NZI do České republiky nově dováží firma MMB a my vybíráme ty nejzajímavější modely. Kompletní nabídku potom na www.nzi-helmy.cz

PREMUIM S DUO

Jedná se o nejvyšší řadu z kolekce španělské značky NZI. Je to lehká kompozitová integrální přilba se sluneční clonou, která nabízí řadu zajímavých prvků. Skořepina je z kompozitu a nabízí se ve dvou velikostech. Výstelky jsou samozřejmě vyjímatelné a omyvatelné, proti-alergické a anti-bakteriální s funkčními materiály Outlast® a Dry-Fast-Dry. Lehké tenké odolné 3D Thermoformed hledí má úpravu proti mlžení a poškrábání. Váha: 1350g

Cena: 5990,-Kč

EURUS S DUO

Druhý model EURUS S DUO je stylová Integrální cestovní přilba se sluneční clonou v matném provedení. Skořepina je z termoplastu Nugema a nabízí také integrovanou sluneční clonu s ovládáním na boku, vyjímatelné a omyvatelné výstelky jsou samozřejmostí.

Cena: 4990,-Kč

SYMBIO DUO

Integrální cestovně-sportovní přilba se sluneční clonou se nabízí v sedmi různých barevných kombinacích a zaujme velmi zajímavou cenou. Mezi doplňky patří nosní a bradový deflektor nebo příprava na Pinlock.

Cena design: 2750,-Kč, Cena monocolor: 2290,-Kč

COMBI DUO

Pohodlná vyklápěcí přilba se sluneční clonou za příznivou cenu z termoplastu. Model je schválený pro jízdu s plně odklopenou bradovou částí, má účinný ventilační systém Breeze. Ovládání ventilace uzpůsobeno pro komfortní manipulaci v rukavicích.

Cena design: 3490,-Kč, Cena monocolor: 3190,-Kč

ROLLING II

Otevřená přilba se sluneční clonou v retro designu. Skořepina je termoplastu Nugema.

Cena: 3990,-Kč

AVENEW

Klasická univerzální otevřená přilba se sluneční clonou vhodná na skútra nebo choppera. Vyjímatelné a omyvatelné výstelky, skořepina z termoplastu. Hledí vyměnitelné bez použití nářadí. Ovládání ventilace uzpůsobeno pro komfortní manipulaci v rukavicích.

Cena design: 2290,-Kč, Cena monocolor: 1990,-Kč

CAPITAL

Poslední zajímavý model je základní otevřená přilba do města na skútra, přilba pro nenáročné za málo peněz. Skořepina je z termoplastu a nabízí se ve dvou velikostech skořepiny.

Cena: 1290,-Kč

Stránky dovozce: www.nzi-helmy.cz

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 5x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.
Související firma
  • MMB

    Prodej a autorizovaný servis motocyklů, skútrů, čtyřkolek, origin. dílů a doplňků značky Yamaha. Nabízíme velký výběr motooblečení, motocyklových přileb a motodoplňků. Výhradní dovozce značek: Lookwell, NZI, Marushin, Knox, Cold Killers, EBC, Termignoni. Možnost nákupu na stránkách E-shopu nebo kame...
TOPlist