Motorkáři.cz ve finále ankety Křišťálová lupa!

Server Motorkáři.cz byl v prestižní anketě Křišťálová lupa nominován mezi 10 vybraných projektů v kategorii zájmové weby. Pokud chcete náš server v soutěži o nejzajímavější a nejoblíbenější web podpořit, můžete mu na internetových stránkách ankety dát svůj hlas. Finální hlasování probíhá od 24. září do 31. října 2012.

Motorkáři.cz ve finále ankety Křišťálová lupa!
Anketa Křišťálová Lupa 2012Cena českého Internetu oceňuje nejoblíbenější a nejzajímavější projekty a služby českého Internetu za rok 2012. Sedmý ročník nejvýznamnější internetové ankety pořádá server o českém Internetu Lupa.cz.
Server Motorkáři.cz je tu pro vás 24 hodin denně už 11 let. Od té doby neustále přinášíme aktuální informace z motocyklového světa včetně těch sportovních, testujeme nové modely, zveřejňujeme reportáže z akcí, pořádáme soutěže o hodnotné ceny. Na našem fóru se živě diskutuje dnem i nocí, přes bazar našly nového majitele tisíce motocyklů, a ještě více nejrůznějších doplňků a příslušenství. V sekci cestování se vy - naši uživatelé - sami vzájemně informujete o plánovaných akcích a vyjížďkách, a připomínáte si ty, které už proběhly. Motokatalog pak sdružuje celý obsah webu na jednom místě, a představuje nejobsáhlejší databázi motocyklových značek a modelů na českém internetu. Každý den přijde na web Motorkáři.cz více než 60 000 unikátních návštěvníků.

Patří-li server Motorkáři.cz mezi vaše oblíbené weby, dejte mu svůj hlas v anketě Křišťálová lupa! Podpořit nás můžete až do 31. října, výsledky se pak všichni dozvíme ve středu 28. listopadu. Hlasuje se  v sedmi kategoriích, a server Motorkáři.cz byl zařazen do kategorie Zájmové weby. V každé kategorii můžete vybrat jednoho svého favorita zaškrtnutím volby vedle názvu serveru, přičemž není nutné hlasovat ve všech kategoriích.
Všichni hlasující budou zařazeni do slosování o zajímavé ceny. Slavnostní vyhlášení ankety Křišťálová Lupa 2012 proběhne ve čtvrtek 28. listopadu 2012 v Divadle Archa.

Hlasovat můžete zde.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.00
Známkováno: 8x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist