Kawasaki Z1000SX 2014 (spy photos)

Podle záběrů, které zachytil amatérský paparazzi v Norsku, chystá Kawa na příští rok menší inovace u litrového Zeda. Snímky byly pořízeny během utajovaného natáčení reklamního klipu na silnici zvané Atlantic Highway, která je díky svému unikátnímu okolí oblíbeným místem filmařů a fotografů.

Kawasaki Z1000SX 2014 (spy photos)
Novinka bude pravděpodobně představena až na podzim v Miláně, ale promo materiály je třeba připravit v předstihu. Chlapíci z Kawasaki si pro natáčení reklamního klipu tentokrát vybrali silnici na norském pobřeží, která svými mosty spojujícími jednotlivé ostrovy připomíná horskou dráhu.  Zadejte si do Googlu termín Atlantic Highway a pochopíte, proč spousta automobilek jezdí točit reklamy právě sem.
Na Kawasaki Z1000SX se podle fotek udály jenom kosmetické změny, z nichž nepatrnější se týká tvaru bočních kufrů. Nové je i lakování masky a nádrže ve stejném odstínu jako zbytek motorky, namísto dosavadní černé barvy. Přední brzdové třmeny napovídají, že Zed dostane modernější ABS - vypadá to na systém Bosch 9, který už Kawa montuje do superbiku ZX-10R. Žádné oficiální informace samozřejmě zatím nejsou k dispozici.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 1.25
Známkováno: 4x

Motokatalog.cz

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist