Kawasaki KLX125 a D-Tracker 125

Stopětadvacítky pro mladé začínající jezdce jsou povinnou součástí nabídky každé značky. Také Kawasaki pro příští rok nabídne dva atraktivní modely této třídy.

Kawasaki KLX125 a D-Tracker 125

Kawasaki KLX125

Všestranný model KLX125 může zamířit i mimo zpevněné cesty. Jednoduchý a spolehlivý vzduchem chlazený jednoválec 125 ccm (s elektronickým svtřikováním) v lehkém rámu vyvinutém speciálně pro třídu stopětadvacítek by mohl i při omezeném výkonu nabídnout slušnou porci zábavy. I přes terénní výraz se mohou zájemci těšit na příznivou výšku sedla a snadnou ovladatelnost.

Kawasaki D-TRACKER 125

D-Tracker nabízí stejnou konstrukci, ovšem v motardovém stylu. U stopětadvacítek s výkonem seškrceným na úroveň začátečnických řidičských oprávnění totiž o prodejnosti stroje kromě ceny rozhoduje hlavně design. A ten se u tohoto motardu opravdu povedl. Na jezdce čeká digitální přístrojovka ve stylu ER-6n, obrácená přední vidlice a výrobce slibuje i kvalitní obutí s perfektnmím gripem na asfaltu. Díky návaznosti na model s motorem 250 ccm prodávaný na japonském trhu již od roku 1990 by mělo navíc jít o perfektně vychytaný a vyladěný celek.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 2.36
Známkováno: 14x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.TOPlist