Ford F-150 Harley-Davidson Edition

Taky si ke své motorce občas pořídíte značkové tričko, klíčenku nebo třeba batůžek s logem? Až se vás budou rodiče ptát, co vám mají k narozeninám pořídit „k motorce“, zkuste jim poslat odkaz na následující doplněk ke svému Harleyi ;-)

Ford F-150 Harley-Davidson Edition
Omezená série Fordu F-150 Harley-Davidson Edition není žádní nová záležitost, letos vyjíždí z bran americké automobilky již po čtrnácté – na trh přichází obvykle vždy rok po představené nové verze F-150. Velkých truck-pickupů doplněných o image prvky motocyklových značek se na americkém trh prodalo již neuvěřitelných 74 000 a uvidí se, jestli se současný strašák ekonomické recese projeví i v této oblasti.
Pod kapotou tohoto krasavce se skrývá pořádný americký agregát V8 o objemu 5,4 litru a s výkonem 320 koní a šestirychlostní automatickou převodovkou. Díky tomu by neměl být nejmenší problém naložit na korbu i to nejtěžší HD, případně připojit velký vlek s kompletním obsahem motogaráže a vyrazit třeba na Daytonu. Jó, jiný kraj, jiný mrav, za velkou louží asi prostě viděj motorkaření trochu jinak než my.

Jak se Vám líbil tento článek?
Průměr: 0.00
Známkováno: 0x

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.



TOPlist